Rozbudowa remizy w Rad?owie

Å›roda, 22 stycznia 2014 23:01

Remiza OSP Rad?ów16 pa?dziernika 2012 r. rozpocz?to rozbudow? remizy OSP w Rad?owie. Stra?acy przy rozbudowie przepracowali 2250 godzin.

W realizacji inwestycji bezinteresownie pomagali: Arkadiusz Hady – wytyczenie terenu pod budow?, Mieczys?aw Kita – wykonanie przy??cza sieci wodoci?gowej, Wies?aw Fejkiel – projekt przek?adki gazu, firma MIRJAN Pana Miros?awa Plebanka – bezp?atny materia? budowlany, transport piasku i ?wiru z kilku ?wirowni, a tak?e piachu z w?asnej ?wirowni, firma KRUSZGEO – darmowy piasek i ?wir, firma TAR – KRUSZ Pana Zdzis?awa Gawina – bezp?atny materia? budowlany, firma BAZALT Pan Zdzis?awa Kupisza – bezp?atny materia? budowlany, firma CONTEKO Pana Grzegorza Kuczka – przerobienie materia?u na beton i dostarczenie go na miejsce budowy, firma Pana Tadeusza Wójtowicza – pomoc w pracach zbrojeniowych i murarskich, firma WIKTORIA Pana Roberta Bieryta – wykopy fundamentów i transport materia?ów budowlanych, firma Pana Paw?a Kluzy – transport materia?ów budowlanych, firma Pana Tadeusza Bo?ka – transport materia?ów budowlanych, Pan Janusz Zale?ny – transport drzewa z lasu na teren budowy, Pan Józef Mika (Wa?-Ruda) – transport drzewa z lasu na teren budowy, firma WOL-BUD Pana Wojciecha Wola?skiego – bezp?atne przekazanie drzwi wewn?trznych oraz monta? okien.

?rodki finansowe na zakup blachy dachowej przekaza? Zarz?d G?ówny Zwi?zku Ochotniczych Stra?y Po?arnych RP w Warszawie.

Prezes Ksawery Stefa?czyk