?aczki na Miko?aju w Tap-ie

Å›roda, 22 stycznia 2014 22:16

ZaczkiW niedziel?, 8 grudnia 2013 w hali sportowej Centrum Kszta?cenia Zawodowego i Ustawicznego w Tarnowie odby? si? IV Miko?ajkowy Turniej pi?karski organizowany przez Tarnowsk? Akademi? Pi?karsk?.

Sportowe ?wi?to dla najm?odszych z Miko?ajem w tle, powoli staj? si? tradycj? gdzie najm?odsze grupy które trenuj? w naszej Gminie Pi?k? No?na udaj? si? na Turniej. Turniej Miko?ajkowy cieszy si? ju? uznan? mark? i sporym zainteresowaniem zespo?ów. Rywalizacja odbywa si? w dwóch kategoriach wiekowych, na dwóch przygotowanych boiskach równocze?nie. W tym turnieju  zaprezentowa?y si? dru?yny  zarówno w kategorii Skrzatów jak i w kategorii ?aków by?y: Football Academy z D?browy Tarnowskiej, GKS Glinik Gorlice, OKS Okocimski Brzesko, TAP Tarnów. Stawk? uczestników uzupe?nia?y po dwa zespo?y z?o?one z naszych dzieci. Lokaty i wyniki podczas tego Turnieju organizowanych przez Tarnowsk? Akademi? Pi?karsk? nie maj? znaczenia – bo chcemy, aby „Liczy? si? Sport i dobra zabawa”, co uda?o si? osi?gn?? w tym roku bo wszystkie dzieci opuszcza?y Turniej w dobrym humorze obdarowane przez Miko?aja na sam koniec upominkami. Sk?adamy podzi?kowania Rodzicom bez których sam udzia? i wyjazd by?by niemo?liwy oraz Trenerowi Markowi Kowalikowi który zorganizowa? ten wyjazd.

W sk?ad naszej dru?yny wchodzili:

?aczki Rocznik 2006 i m?odsi  – Tomasz Liro, Igor Wójcik, Hubert Jasiak, Szymon Habry?o, Miko?aj Szewczyk, Konrad Klich, Filip Krupa, Jan Kapera, Dominik Szary, Pawe? Jonak, Hubert Ma?ek, Artur Bab?o.

Orliki rocznik 2004/2005 – Karol Jonak, Kamil Czeka?ski, Szymon Pad?o, Jakub Kuczek, Arkadiusz Grabka, Miko?aj Suda, Kacper Habry?o, Kacper Szewczyk.