Najpopularniejszy burmistrz

poniedziaÅ‚ek, 18 listopada 2013 08:12

Najpopularniejszy burmistrzBurmistrz naszego miasta pan Zbigniew M?czka w tegorocznym plebiscycie „Gazety Krakowskiej” uplasowa? si? w pi?tce najpopularniejszych burmistrzów Ma?opolski. W gronie nagrodzonych burmistrzów, obok w?odarza Rad?owa, znale?li si?: Dariusz Re?ko (Krynica - Zdrój), Stanis?aw Gaworczyk (Nowy Wi?nicz), Artur Kozio? (Wieliczka) i Andrzej Saternus (Che?mek). Uroczysta gala odby?a si? w Teatrze S?owackiego w Krakowie.

Nagrody wr?czali wicemarsza?ek Wojciech Kozak, przewodnicz?cy sejmiku Kazimierz Barczyk i redaktor naczelny Gazety Krakowskiej Wojciech Harpula. Plebiscyt, organizowany przez Gazet? Krakowsk? i Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Ma?opolski, jest okazj? do wyró?nienia gospodarzy miast i gmin najbardziej skutecznych, cenionych przez mieszka?ców i zaanga?owanych w swoj? prac?. Nagrody otrzyma?o dziesi?ciu wójtów i pi?ciu burmistrzów, na których zag?osowa?o najwi?cej osób.

Burmistrz naszego miasta otwarty jest na nowe wyzwania i pomys?y, energi? i pasj? przekona? do siebie wspó?pracowników i mieszka?ców, a jego wk?ad i zaanga?owanie w rozwój miasta i gminy przynosz? widoczne efekty. To jego staraniom rad?owska gmina zawdzi?cza m.in. rozbudow? bazy sportowo-kulturalnej, modernizacj? placówek o?wiatowych, kulturalnych, rozbudow? infrastruktury technicznej, drogowej, a co najwa?niejsze - pozyskanie dotacji unijnych i pa?stwowych na realizacj? tych inwestycji.

- Bardzo dzi?kuj? mieszka?com za oddane na mnie g?osy i wsparcie. Wdzi?czny jestem równie? za dobre, pe?ne otuchy s?owa. Ogromnie si? ciesz?, ?e przez trzy lata dokonali?my wspólnie bardzo du?o. Spo?ecze?stwo gminy jest coraz bardziej twórcze, odpowiedzialne za swoje najbli?sze ?rodowisko – podkre?la z satysfakcj? Zbigniew M?czka.

W uroczysto?ci burmistrzowi Z. M?czce towarzyszy?a ?ona, rodzina, przyjaciele i pracownicy Urz?du Miejskiego w Rad?owie.

Fot. Zbigniew M?czka

Nagrody dla najpopularniejszych wójtów i burmistrzów Ma?opolski