piÄ…tek, 18 października 2013 18:27

Miejscem uroczystego ?lubowania uczniów Szko?y Podstawowej w Rad?owie, by?a kolorowo udekorowana sala gimnastyczna, wype?niona uczniami, rodzicami i specjalnie na t? okoliczno?? zaproszonymi go??mi. Swoj? obecno?ci? uroczysto?? u?wietnili: burmistrz Zbigniew M?czka, wiceburmistrz Wies?aw Armatys oraz przew. RM Piotr Kapera. M?odzi adepci edukacji zaprezentowali program artystyczny przygotowany przez panie: Urszul? Srok? i Ew? Miku?. Barwny wyst?p, przerywany brawami publiczno?ci, udowodni?, ?e uczniowie s? dojrzali do uroczystego ?lubowania.  Prawie trzydzie?cioro uczniów klasy Ia i Ib, przyozdobionych w szkolne birety, bez wahania przyrzek?o, ?e wzorowo wype?nia? b?d? obowi?zki ucznia. Po emocjonuj?cym ?lubowaniu nadszed? czas odbierania gratulacji od go?ci i upominków. O pierwszakach nie zapomnieli uczniowie klasy czwartej, wr?czaj?c im zdrowe, mleczne czekolady. W uroczysto?ci uczestniczy? równie? proboszcz Janusz Maziarka i szef miejsko-gminnej o?wiaty Konrad Rudzi?ski.

Fot. Zbigniew Marcinkowski