wtorek, 24 wrzeÅ›nia 2013 11:23

kosz

21 wrze?nia br. I. Turniej koszykówki ulicznej zosta? rozstrzygni?ty. Pogoda nie rozpieszcza?a, ale uda?o si?. W turnieju udzia? wzi??o pi?? dru?yn w sk?adzie: Miros?aw i Marek Bo?ek z ??ki Siedleckiej, Dawid Mazur i Damian Bie? z Wa? – Rudy, Marek Marcin i Krystian Smole? ze Zdrochca, Wojciech Lechowicz i Marcin Nasiadka ze Zdrochca/Zabawy, Krzysztof Sasak i Pawe? G?ówczyk z Tarnowa. Nad przebiegiem turnieju czuwa? trener II klasy i zawodnik Unii Tarnów, Pan Micha? Skowron z Tarnowa. Zawodnicy rozegrali mecze systemem ka?dy z ka?dym. Szczególnie pi?kn? koszykówk? i zaci?t? gr? pokazali Marek i Miros?aw Bo?ek oraz Krzysztof Sasak i Pawe? G?ówczyk. Wszyscy zawodnicy w?o?yli du?o wysi?ku, aby znale?? si? w pierwszej trójce. Za pierwsze trzy miejsca zawodnicy otrzymali nagrody pieni??ne, a pozostali dyplomy z wyró?nieniem.

I miejsce: Krzysztof Sasak i Pawe? G?ówczyk – 230 z?;

II miejsce: Miros?aw i Marek Bo?ek – 140 z?;

III miejsce: Damian Bie?  i Dawid Mazur – 70 z?.

Pragniemy szczególnie podzi?kowa? sponsorom: Panu Robertowi Bierytowi i firmie „Wiktoria”, Panu Piotrowi Kaperze i firmie „Petrus”, Panu Micha?owi Motylskiemu i firmie” MemoSport”, w?a?cicielce sklepu „SzafaCiuchów” z Rad?owa, a tak?e w?a?cicielowi sklepu wielobran?owego Panu Józefowi Oleksemu za ufundowanie pocz?stunku wszystkim uczestnikom w postaci kie?basek z grilla oraz zorganizowanie sklepiku na terenie boiska Orlik w Zabawie. S?owa wdzi?czno?ci równie? nale?? si? Panu Tadeuszowi Wróblowi i m?odzie?y szkolnej, która pomaga?a w organizacji turnieju.

Do zobaczenia na turnieju nr II.

T. Wa?aszek