Spotkanie z aktork? Katarzyn? ?ak

czwartek, 12 wrzeÅ›nia 2013 10:04

kzak

Okularnicy, Sztuczny miód i ... „Szpetni czterdziestoletni”

Z inicjatywy burmistrza Zbigniewa M?czki 6 wrze?nia w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rad?owie odby?o si? spotkanie muzyczne z Katarzyn? ?ak – aktork? teatraln? i filmow?, uwielbian? przez widzów za pe?n? skromno?ci i uczciwo?ci posta? Solejukowej  w serialu „Ranczo”. Na recital z?o?y?y si? utwory poetyckie najwybitniejszych polskich poetów i kompozytorów: Wojciecha  M?ynarskiego, Agnieszki Osieckiej, Jana Jakuba Nale?ytego, przeplatane opowie?ciami i anegdotami. „Okularnicy”, „Sztuczny miód” i … „Szpetni czterdziestoletni” to tylko niektóre utwory, które mo?na by?o us?ysze? w rad?owskim ratuszu.

Zdolno?ci wokalne po??czone z talentem aktorskim sprawi?y, ?e spotkanie z popularn? aktork? przepe?nione by?o rado?ci?, pozytywn? energi?, du?? dawk? humoru, jak równie? chwil? refleksji i zadumy.

Pi?tkowy wieczór by? równie? okazj? do oficjalnych podzi?kowa? sponsorom, którzy wsparli finansowo tegoroczne Dni Rad?owa i Do?ynki Powiatowe. Burmistrz miasta wr?czy? sponsorom okoliczno?ciowe adresy z podzi?kowaniem za wspó?prac? i sponsoring. Spotkaniu towarzyszy?o otwarcie interesuj?cej wystawy ikon Agnieszki Klich z Ilkowic.

fot. Dariusz ?wi?tek