Spotkanie autorskie i recital Katarzyny ?ak

wtorek, 20 sierpnia 2013 16:17

Katarzyny ?akPopularna aktorka znanej szerokiej rzeszy publiczno?ci z serialu Ranczo, Na wspólnej, Miodowe lata spotka si? z mieszka?cami miasta i gminy w rad?owskim ratuszu.

Na program wieczoru z?o?? si? m.in. piosenki napisane przez wybitne legendy polskiej muzyki Agnieszk? Osieck? i Wojciecha M?ynarskiego. Po??czenie doskona?ego warsztatu aktorskiego, umiej?tno?ci interpretatorskich pani Katarzyny oraz jej g?osu sprawi?, ?e piosenki w jej wykonaniu stanowi? b?d? prawdziw? uczt? muzyczn? dla s?uchaczy. Aktorka podczas wieczoru kreowa? b?dzie niezapomnian? atmosfer? intymnego spotkania towarzyskiego poprzez wprowadzenie barwnych opowie?ci i zabawnych anegdot nawi?zuj?cych do wykonywanych przez ni? utworów, nadaj?c niniejszemu wydarzeniu charakter kameralnej rozmowy z publiczno?ci?. Ca?y program jest pe?en rado?ci, pozytywnej energii ale tak?e i refleksji nad codzienno?ci?. Katarzyna ?ak, to sceniczny wulkan energii, ma doskona?y kontakt z widzem a jej wy?mienita gra aktorska tworzy niezapomniany nastrój.

Miejsce i termin spotkania:

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Rad?owie – Miejska Biblioteka, ratusz I p., 6 wrze?nia (pi?tek) 2013, godz. 18.00. Wst?p wolny.

Katarzyny ?ak