Bal Samorz?dowca

wtorek, 08 marca 2011 07:57

BalW pa?acu Dola?skich, w ostatni weekend karnawa?u odby? si? pierwszy „Bal samorz?dowca” miasta i gminy Rad?ów. Nowa inicjatywa burmistrza Pana Zbigniewa M?czki ma mie? w przysz?o?ci form? tradycyjnych, karnawa?owych spotka? w gronie wspó?pracowników, przyjació? i sympatyków ziemi rad?owskiej. Burmistrz, po przywitaniu przyby?ych go?ci, podkre?li? potrzeb? takich spotka? i rozrywki, które s? nieodzowne po pracy. Jak przysta?o na miejsce i klimat historycznych komnat, bal rozpocz?? si? dostojnie, posuwistym wiede?skim walcem. Smaczna domowa kuchnia Kazimierza Sawczyka i gustowna oprawa muzyczna zespo?u Paradise pod kier. Janusza Czernka z ??ki Siedleckiej, utrzymywa?y go?ci w szampa?skim nastroju do pó?nych godzin nocnych.