Å›roda, 24 lipca 2013 13:59
RDN

KLUB DOBRZE NASTAWIONYCH Radia RDN Ma?opolska i RDN Nowy S?cz  http://klubdobrzenastawionych.pl/ OG?ASZA KONKURS pt: „Pi?kno ludowych kapliczek i ich historia”

Jeste? ciekawy i dociekliwy ? Lubisz w?drowa? i s?ucha? opowie?ci? Potrafisz fotografowa?, malowa? i rysowa? – ten jest konkurs dla Ciebie!

Termin nadsy?ania prac 1 lipca do 31 sierpnia 2013 r.

W Twoim najbli?szym otoczeniu jest przynajmniej kilka kapliczek. Z pewno?ci? nie powsta?y przypadkowo. Maj? one szczególne znaczenie i s? wa?ne w ?yciu lokalnej spo?eczno?ci. Chcemy zachowa? ich historie od zapomnienia, utrwali? ich pi?kno i wyj?tkowo??.

Czy wiesz w jakich okoliczno?ciach powsta?a kapliczka w Twoim najbli?szym otoczeniu albo pami?tasz opowie?ci starszych ?  Warto zainteresowa? si? histori?, która mo?e by? inspiracja do dalszych poszukiwa?.  Napisz o tym. Nagraj opowiadanie o powstaniu kapliczki.

Zdj?cia, obrazy lub rysunki oraz histori? powstania kapliczki spisan? lub nagran? (wraz z podaniem autora opowiedzianej historii), nale?y przesy?a? na adres:

Klub Dobrze Nastawionych
RDN Ma?opolska
ul. Bema 14
33-100 Tarnów

lub mailowo:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamujÄ…cymi. W przeglÄ…darce musi być wÅ‚Ä…czona obsÅ‚uga JavaScript, żeby go zobaczyć.

Nagrody:

Wyró?nione prace b?d? ocenianie w trzech kategoriach: fotografia, malarstwo, rysunek, zostan? nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami.

Klub Dobrze Nastawionych zorganizuje wystaw? nades?anych prac.

Regulamin konkursu

1.  Konkurs pt: „Pi?kno ludowych kapliczek i ich historia” organizuje Klub Dobrze Nastawionych radia RDN Ma?opolska i RDN Nowy S?cz

2.  Uczestnikiem konkursu mo?e by? ka?da osoba zamieszka?a na terenie Diecezji Tarnowskiej.

3.  Konkurs trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2013 r.

4.  Zadanie polega na wykonanie fotografii, obrazu lub rysunku kapliczki.

5.  Podanie patrona, który znajduje si? w kapliczce.

6.  Opisanie lub nagranie historii zwi?zanej z powstaniem kapliczki.

7.  Pracy konkursowej autor mo?e nada? indywidualny tytu?.

8.  Do oceny konkursowej zostan? dopuszczone prace starannie wykonane i opisane zgodne z tematem konkursu.

9. Prace podpisane prosimy przesy?a? na adres:
Klub Dobrze Nastawionych
33-100 Tarnów ul. gen. J. Bema 14
z dopiskiem – Konkurs wakacyjny

10. Informacje o zwyci?zcach zostan? og?oszone na antenie radia RDN Ma?opolska i RDN Nowy S?cz  oraz na  stronie  http://klubdobrzenastawionych.pl/

11. Nades?ane prace b?d? nagrodzone i zaprezentowane na wystawie 15 wrze?nia br. zorganizowanej przez Klub Dobrze Nastawionych.

12. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu