WIELKI CZYN SPO?ECZNY NA WOLI RAD?OWSKIEJ

czwartek, 04 lipca 2013 09:04

Luks Wola Rad?owskaW dniu 2 lipca 2013 roku dru?yna pi?karska wraz z kibicami w liczbie 19 osób brali udzia? w czynie spo?ecznym przy naprawie murawy boiska KLUBU LUKS WOLA RAD?OWSKA. W czasie 5 godzin rozwieziono 3 samochody ziemi, posiano 30 kg trawy oraz 100 kg nawozu. Naprawiona zosta?a jedna strona boiska od strony zachodniej, na której cz?sto sta?a woda (sta?a te? w ostatni? niedziel? w czasie meczu A Klasy z dru?yn?  LKS Brzoza Brzezówka, który wygrali?my 5-1). W czasie meczu zaobserwowali?my, ?e na jednej stronie boiska stoi woda, tak?e wspólnie z zawodnikami i kibicami podj?li?my decyzje, ?e w czynie spo?ecznym dokonamy poprawy stanu tej cz??ci murawy. W zwi?zku z tym, ?e by? to ostatni mecz ju? we wtorek przyst?pili?my do dzia?ania.

Sprz?tu u?yczyli:

Urz?d Miejski w Rad?owie, u?yczy? bezp?atnie walca wibracyjnego,

Pan Czes?aw Kogut, traktor z przyczep?,

Pan Józef Szwiec, traktor z przyczep?.

Z drobnym sprz?tem tj. (?opaty, grabki) stawili si?:

Zawodnicy: Ryszard ?azarz, Marcin ?azarz, Wojciech Lipka, Szymon Kuczek, Dawid Bysiek, Mateusz ?l?czka, Dominik Augusty?ski, Krzysztof Smole?.

Kibice oraz dzia?acze: Józef Bysiek, Jarek Pi?tek, Ferdynand Pi?tek, Jan Golonka, Marcin Chojna, Marcin Buczak, Mariusz Lipka, Micha? Zieli?ski, Grzegorz Rudzi?ski.

Ponad to podzi?kowania nale?? si? Burmistrzowi Rad?owa oraz miejscowej jednostce OSP Wola Rad?owska za zgod? na wyjazd i podlewanie ca?ej murawy boiska.

i szczerym podzi?kowaniem

PREZES KLUBU