Dzie? Sportu w ?DS w Siedlcu

poniedziaÅ‚ek, 24 czerwca 2013 07:14

Dzie? Sportu20 czerwca 2013 roku na terenie ?rodowiskowego Domu Samopomocy w Siedlcu odby? si? V Dzie? Sportu. By? to dzie? wyj?tkowy, gdy? oprócz atrakcji sportowych zorganizowanych i przygotowanych przy wspó?pracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Sportu, Rekreacji i Turystyki „START” w Rad?owie, Powiatowego Zrzeszenia Ludowe Zespo?y Sportowe w Tarnowie oraz z Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Rad?owie obchodzono 5 urodziny o?rodka. W tym uroczystym dniu towarzyszy?a nam m?odzie? z Niepublicznej Szko?y Podstawowej w Zdrochcu, m?odzie? z Zespo?u Szkó? w Rad?owie, Burmistrz Miasta i Gminy Rad?ów Pan Zbigniew M?czka, Wiceburmistrz Pan Wies?aw Armatys, Kierownik M-GOPS Pani Teresa Rosa, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Rad?owie Pan Tadeusz Adamski, Kierownik Obs?ugi Szkó? i Przedszkoli w Rad?owie Pan Konrad Rudzi?ski, a tak?e nasi przyjaciele z ?DS w Ryglicach. Zabawa by?a znakomita, inauguracj? imprezy by?o uroczyste zdmuchni?cie ?wieczek z tortu urodzinowego oraz huczne od?piewanie sto lat. W tym miejscu Spo?eczno?? ?rodowiskowego Domu Samopomocy w Siedlcu serdecznie dzi?kuj? wszystkim osobom i instytucjom wspomagaj?cym rzeczowo spo?eczn? dzia?alno?? naszego o?rodka.