poniedziaÅ‚ek, 27 maja 2013 15:39
mama
DZIE? MAMY. 27 maja odby?a si? w rad?owskiej szkole podstawowej wzruszaj?ca uroczysto?? po?wi?cona mamom.

Dzie? Mamy. To wyj?tkowe ?wi?to ka?dy z nas zna i szanuje. Szczególnie dbaj? o nie wychowawcy, opiekunowie i nauczyciele dzieci, ci którym zale?y na edukowaniu, wychowaniu i rozwoju najm?odszych. Wychowawcy znaj? rol? mamy w ?yciu dziecka i wiedz?, ?e m?dra mi?o?? rodzicielska daje gwarancj? tego, aby dzieci by?y zdrowe, radosne, ?yczliwe i otwarte na innych.

Dnia 27 maja 2013 roku w Szkole Podstawowej w Rad?owie odby?a si? uroczysto?? z okazji ,,Dnia Matki”. Spotkanie przygotowali uczniowie klas pierwszych pod kierunkiem nauczycielki Danuty Grabskiej. Ka?da z naszych kochanych mam oraz zaproszeni go?cie otrzymali imienne zaproszenia. Przybywaj?cych go?ci powitali pan dyrektor Zespo?u Szkó? w Rad?owie oraz przedstawicielka ma?ych aktorów uczennica Amelia Sroka.

W pi?knej scenerii wszystkie dzieci swobodnie prezentowa?y swoje umiej?tno?ci artystyczno-wokalne. Uczennice z klasy I b Zuzanna Latawska, Alexandra Ma?ek, Emilia Sroka, Amelia  Sroka, Anna Szkar?at, Wiktoria Tabi?, Wiktoria Kupisz oraz Roksana Magiera zaprezentowa?y si? w ?wietnie przygotowanym uk?adzie tanecznym, którego autork? by?a ich starsza kole?anka, uczennica gimnazjum Patrycja Latawska. Na uwag? zas?uguje bardzo dobra wspó?praca mi?dzy uczniami naszej szko?y a uczniami gimnazjum, którzy wielokrotnie s?u??  pomoc? swoim m?odszym kolegom. Dzieci prezentowa?y ró?ne piosenki adekwatne do ?wi?ta. Nie zabrak?o równie? pi?knych wierszy skierowanych do naszych ukochanych mam, które niejednokrotnie ze wzruszenia ukradkiem ociera?y ?zy. Podzi?kowa?, braw i pochwa? tego dnia nie brakowa?o. Pan dyrektor Zespo?u szkó? w Rad?owie oraz pan kierownik Obs?ugi Szkó? i Przedszkoli w Rad?owie Konrad Rudzi?ski z?o?yli ?yczenia mamom oraz pogratulowali tak zdolnych pociech. Pan Konrad Rudzi?ski obdarowa? pierwszaków pysznymi s?odko?ciami.

Na koniec dzieci wr?czy?y swoim mamusiom kwiaty oraz s?odkie upominki. Tak w mi?ej atmosferze kontynuowano spotkanie przy aromatycznej kawie, z?ocistej herbatce oraz pysznych ciastkach.

Danuta Grabska