?aczki na Orliku

czwartek, 02 maja 2013 16:41

Turniej29 kwietnia br. na Orliku w Rad?owie odby? si? pierwszy z cyklu turniejów organizowanych przez Wydzia? Pi?karstwa M?odzie?owego TOZPN. Udzia? w nim wzi??o 5 dru?yn: LUKS Rad?ovia Rad?ów, MGOSiR D?browa Tarnowska, Rylovia Rylowa, OKS Brzesko oraz BTS Brzesko. Dru?yny zagra?y systemem ka?dy z ka?dym, a udzia? w tych turniejach jest bezp?atny, poniewa? ide? jest aby jak najm?odsze dzieci, tym przypadku 7 i 8 latki mog?y rywalizowa? ze sob?.

Sk?adamy podzi?kowania dla dru?yn, które chcia?y do nas przyjecha?, Panu Wojciechowi Po?dza?owi, który odpowiada z ramienia WPM TOZPN za organizacje, Panu Dyrektorowi ZS w Rad?owie Markowi Urbankowi, który udost?pni? obiekt, Panu Burmistrzowi Zbigniewowi M?czce za ufundowanie pami?tkowych dyplomów, Panu Markowi Kowalikowi, który podj?? si? roli organizatora na tym obiekcie, Mateuszowi Cichy, który nieodp?atnie podczas turnieju sprawdzi? si? w roli „Pana S?dziego”, Klaudii Klich, która czuwa?a nad uzupe?nianiem wyników oraz notowaniem strzelców bramek.

Poni?ej przedstawiamy wyniki, strzelców oraz sk?ady dru?yn:

RAD?OVIA – RYLOVIA 0:4 (M. Cholewicki x2, B. Cholewicki, Aleksandra Giemza)

BTS – D?BROVIA 1:2 (W. Cierniak – N. ?ysik, B. Lizak)

OKS – RAD?OVIA 5:0 (D. Poliszak x2, O. Okas x2, E. Policht)

OKS – D?BROVIA 2:1 (O. Okas x2 – E. Fido)

BTS – RYLOVIA 6:1 (K. Rojkowicz x3, W. Cierniak x2, J. Lewandowski - M. Cholewicki)

D?BROVIA – RAD?OVIA 7:0 (A. Maziarz x2, B. Lizak, M. Soko?owski, N. ?ysik, E. Fido, K. B?aszczyk)

OKS – RYLOVIA 1:0 (O. Okas)

BTS – RAD?OVIA 5:0 (W. Cierniak x3, K. Hebda, J. Lewandowski)

D?BROVIA – RYLOVIA 5:1(N. ?ysik x2, E. Fidox2, A. Maziarz - B. Cholewicki)

OKS – BTS 3:1 (D. Poliszak x2, O. Okas – P. Matuk)

LUKS Rad?ovia Rad?ów – Konrad Klich, Tomasz Liro, Gabriel Lorkiewicz, Kacper Szewczyk, Karol Jonak, Dominik Szary, Kaper Habry?o, Olaf Miczo?ek, Artur Bab?o, Hubert Ma?ek, Szymon Gajczewski, Arkadiusz Grabka, Pawe? Jonak, Jan Kapera, Jakub Kordela, Kamil Czeka?ski, Jakub Cicho?ski, Miko?aj Bro?ek (By?a to najm?odsza ekipa na tym turnieju poniewa? grali w tej dru?ynie 5 i 6 latki)