piÄ…tek, 05 kwietnia 2013 20:54

MARRSkorzystaj z oferty Ma?opolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Chcesz aplikowa? o dotacje z PO IG? Zapraszamy na bezp?atne spotkania informacyjne.

Od kwietnia rusza cykl bezp?atnych spotka? informacyjnych przeznaczonych dla przedsi?biorców, którzy zamierzaj? aplikowa? o dotacje na projekty realizowane w ramach PO IG. Spotkania poprowadz? pracownicy Ma?opolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

• 11 kwietnia – „Jak aplikowa? o dotacj? w ramach Dzia?ania 8.2„Wspieranie wdra?ania elektronicznego biznesu typu B2B” PO IG?”
  • 23 kwietnia – „Jak aplikowa? o dotacj? w ramach Dzia?ania 8.1„Wspieranie dzia?alno?ci gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej” PO IG?”

Szczegó?y i rejestracja na stronie marr.pl

Chcesz podnie?? kwalifikacje lub zmieni? zawód? Jeste? pe?noletni i mieszkasz , pracujesz lub uczysz si? w Krakowie? Skorzystaj bezp?atnie z us?ug doradcy edukacyjnego w Ma?opolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Pomo?emy ci zdoby? nowe kompetencje – stworzymy indywidualn? ?cie?k? edukacyjn?. Znajdziemy odpowiednie kursy, szkolenia lub studia podyplomowe. Czekamy na: absolwentów, osoby pracuj?ce, bezrobotnych, osoby po 50 roku ?ycia.

Zg?o? si?! Napisz do nas: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamujÄ…cymi. W przeglÄ…darce musi być wÅ‚Ä…czona obsÅ‚uga JavaScript, żeby go zobaczyć. i zamów bezp?atn? us?ug? doradcz?

Szczegó?y na: marr.pl/edukacja