Z kultur? w so?ectwie Marcinkowice

poniedziaÅ‚ek, 11 lutego 2013 14:02

MarcinkowiceW minion? niedziel? so?tys Lucyna Wódka zaprosi?a mieszka?ców do Domu Kultury w Marcinkowicach na ponad dwugodzinny program artystyczny.

W pi?knej scenerii zaprezentowa?y si? dzieci z przedszkola w Zdrochcu, Zespó? Pie?ni i Ta?ca „Biskupianie” oraz m?odzie?owa formacja „Etcetera” z rad?owskiego centrum kultury. – Koncert odby? si? z inicjatywy burmistrza Rad?owa Zbigniewa Maczki – informuje przedstawicielka samorz?du wiejskiego L. Wódka. Bardzo jestem zadowolona z przebiegu imprezy i oferty artystycznej dla naszych mieszka?ców. Najbardziej cieszy mnie  znakomita frekwencja, daj?ca impuls do dalszego wysi?ku w tym zakresie. Dzi?kuj? mieszka?com, ?e w wolny czas od pracy przyj?li nasze zaproszenie, spotkali si?, rozmawiali z sob? i uczestniczyli w imprezie kulturalnej. Artystyczny program spotkania dobrali?my tak, by przypad? do gustu zró?nicowanej wiekiem publiczno?ci. Dzi?kuj? burmistrzowi Zbigniewowi M?czce, dyrektorowi Miejsko-Gminnego Centrum Kultury Tadeuszowi Adamskiemu oraz radzie so?eckiej za przygotowanie muzycznego spotkania.

Jak zapowiada burmistrz Rad?owa, to pierwsza impreza artystyczna w cyklu „Z kultur? w so?ectwie…”. Wyjazdowe koncerty kierowane b?d? do mieszka?ców wszystkich  gminnych miejscowo?ci.