piÄ…tek, 08 lutego 2013 12:50

SpotkanieMiejsko-Gminny O?rodek Pomocy Spo?ecznej w Rad?owie po raz czwarty zorganizowa?  spotkanie Noworoczne dla osób starszych, samotnych z tereny Gminy Rad?ów. Spotkanie odby?o si? w budynku  Domu Ludowego w Biskupicach Rad?owskich w dniu 2 lutego 2013r.

Impreza ta co roku cieszy si? du?ym zainteresowaniem oraz frekwencj?. W tym roku honorowy patronat obj?? Burmistrz Rad?owa Pan Zbigniew M?czka, a bawi?o si? wspólnie 90 zaproszonych go?ci. Na pocz?tku wszyscy go?cie zostali uroczy?cie przywitani przez Kierownika MGOPS w Rad?owie Pani? Teres? Rosa. Wyst?pili równie? Burmistrz Rad?owa oraz gospodarz so?ectwa w którym odby?o si? spotkanie Pan Kazimierz Sarnecki.  Zaproszeni go?cie mieli mo?liwo?? korzystania z pocz?stunku jaki zosta? zorganizowany dzi?ki hojno?ci miejscowych przedsi?biorców oraz firm. Opraw? artystyczn? zorganizowa? zespó? „Biskupianie” dzia?aj?cy przy Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Rad?owie.  Po cz??ci artystycznej by?y wspólne ta?ce i ?piewy. Go?cie byli zadowoleni i z niecierpliwo?ci? oczekuj? na zaproszenie w przysz?ym roku. Inicjatywa ta wydaje si? by? jak najbardziej trafiona gdy? z roku na rok cieszy si? coraz wi?kszym zainteresowaniem.

Burmistrz Rad?owa oraz Kierownik i pracownicy Miejsko – Gminnego O?rodka Pomocy Spo?ecznej w Rad?owie serdecznie dzi?kuj? sponsorom którzy w sposób finansowy i rzeczowy wsparli tegoroczne spotkanie Noworoczne dla osób starszych i samotnych, które odby?o si? w dniu 02.02.2013r w budynku Domu Ludowego w Biskupicach Rad?owskich.

DARCZY?CY:

Bank Spó?dzielczy Rzemios?a w Krakowie – Oddzia? Rad?ów,  33-130 Rad?ów ul. Ko?ciuszki 3

El-Maxi –Elektrotechniczne systemy dla budownictwa, 33-130 Rad?ów, ul. Szpitalna 4,

Ferma drobiu, Krupa Kazimierz Drób–Hodowla, 33-133 Wola Rad?owska 15,

Gospodarstwo Rolne Kijak Stanis?awa i Kijak Andrzej 33-130 Rad?ów ul. Biskupska 8,

Janpol Transport Osobowo Towarowy Jan Pi?ta, 33-133 Wola Rad?owska 347

Karol St?pek Grzegorz Smo?a s.c 32-005 Niepo?omice, Rynek 15,

Apteka „Zdrowe Ceny”, 33-130 Rad?ów ul. Brzeska 2,

Przedsi?biorstwo Produkcyjno-Handlowo-Us?ugowe „Bratko” Brukarstwo i Budownictwo Jerzy Seremet, 33-130 Rad?ów ul. Kolejowa 133

Wiktoria Firma Handlowo-Us?ugowa Bieryt Robert, Budowlane Us?ugi Brukarskie,  33-130 Rad?ów, ul. Nowy ?wiat 35

Wol-Bud Firma Us?ugowo-Handlowa, 33-130 Rad?ów, ul. Le?na 17a

Zak?ad Instalacji Wod-Kan CO Gaz „ Zibi” Zbigniew Cury?o, 33-130 Rad?ów ul. Tumidajskiego 38.

Ponadto za okazan? pomoc dzi?kujemy Panu Tadeuszowi Adamskiemu Dyrektorowi Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Rad?owie wraz z pracownikami za udost?pnienie oraz przygotowanie sali w Biskupicach Rad?owskich.

Za opraw? artystyczn?  na Spotkaniu Noworocznym  dzi?kujemy  Zespo?owi „Biskupianie” dzia?aj?cym przy Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Rad?owie.

Okazane wsparcie traktujemy jako wyraz Pa?stwa dobroci i ch?ci niesienia pomocy potrzebuj?cym. ?yczymy  Pa?stwu sukcesów w realizacji planów zawodowych oraz pomy?lno?ci w ?yciu osobistym - Burmistrz Rad?owa oraz Kierownik i pracownicy Miejsko – Gminnego O?rodka Pomocy Spo?ecznej  Rad?owie.