Sportowa Gmina

stat4u

PDF Drukuj Email
   czwartek, 13 grudnia 2012 08:29

M?odzikiPo niez?ym rozpocz?ciu sezonu przez dru?yn? M?odzików ka?dy nast?pny mecz w I Lidze pokazywa?, ?e ch?opcy musz? nabra? wi?cej do?wiadczenia, bo pomimo i? byli?my lepsi w ostatnich meczach, to schodzili?my z boiska nie zdobywaj?c ani jednego punktu.

W meczu wyjazdowym do Zakliczyna bardzo szybko strzelona bramka przez Huberta Kupisz (ju? w 42 sekundzie) wprowadzi?a w dru?yn? niepotrzebn? pewno?? siebie. Ch?opcy za bardzo uwierzyli, ?e wygraj? mecz skoro tak szybko strzelili bramk?. Jednak z ka?d? nast?pn? akcj? nie uda?o si? strzeli? bramki, coraz bardziej zacz??y gra? nerwy i wykorzysta? to przeciwnik strzelaj?c 2 bramki do przerwy. W drugiej po?owie meczu ch?opcy po rozmowie z trenerem wyszli troszeczk? lepiej umotywowani co zaowocowa?o bramk? na 2:2, strzelon? przez Damiana Majk?. Jednak przeciwnik postanowi? odpowiedzie? natychmiast i po niespe?na minucie strzeli? bramk? na 3:2, i nie pozwoli? ju? wydrze? sobie wygranej.

Dunajec Zakliczyn – Rad?ovia Rad?ów  3:2

Bramki: Hubert Kupisz, Majka Damian

Sk?ad: Kuklewicz Konrad, Czosnyka Filip, Wróbel Adrian, Bagi?ski Grzegorz, Skiba Szymon, Majka Damian, Kupisz Hubert, Kumi?ga Maksymilian, Remian Jacek, Ruman Mateusz, Drwi?a Mateusz, Krawczyk Karol, M?czko Damian, Ciapa?a Piotr, Jurek Maksymilian, Kupisz Jakub

W ostatnim pojedynku rundy jesiennej ch?opcy zmierzyli si? z dru?yn? z Krzy?a. Pomimo licznych sytuacji jakie mieli to bramkarz dru?yny przeciwnej mia? tak zwany „dzie? konia” i jak nie on to s?upki albo poprzeczki stawa?y na tym aby?my mogli zdoby? bramk?.

Rad?ovia Rad?ów – Iskra Krzy?  0:2

Sk?ad: Kuklewicz Konrad, Majka Damian, Krawczyk Karol, Czosnyka Filip, Wróbel Adrian, Remian Jacek, Kupisz Hubert, Czarny Hubert, Ciapa?a Piotr, Kumi?ga Maksymilian, Kupisz Jakub, ??cki Konrad, Jurek Maksymilian

Ch?opcy zako?czyli swoj? pierwsz? rund? na do?? wysokim jak w debiucie 7 miejscu. Miejmy nadzieje ze runda wiosenna lepiej wyjdzie i powalcz? o wi?cej ni? 7 miejsce w tabeli.