8 tysi?cy na nowo?ci wydawnicze

wtorek, 11 grudnia 2012 14:10

Nowo?ci MGBP w Rad?owieMiejska Biblioteka Publiczna w Rad?owie otrzyma?a z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dotacj? w wysoko?ci  8 tys. z? w ramach Programu Operacyjnego „Promocja czytelnictwa”, Priorytet 1 „Rozwój ksi?gozbiorów bibliotek”.

Biblioteka zakupi?a warto?ciowe dzie?a, które zapewne b?d? si? cieszy? poczytno?ci? ze strony u?ytkowników.

Skupili?my si? na warto?ciowej literaturze polskiej i ?wiatowej, najg?o?niejszych dzie?ach, uhonorowanych presti?owymi nagrodami literackimi. Znacz?co uzupe?nimy te? literatur? dzieci?c? i m?odzie?ow?. Zwracamy si? uprzejmie do Czytelników, by zg?aszali nam swoje potrzeby w tym zakresie. Z przyjemno?ci? uwzgl?dnimy wszelkie sugestie.

W ?wi?teczno-noworocznym okresie czytelniczym b?dzie w czym wybiera?! Zapraszamy mi?o?ników dobrej literatury i ju? teraz ?yczymy mi?ej i pe?nych wra?e? lektury.

Celem Programu jest poprawa jako?ci zbiorów bibliotecznych i dost?pu do nich, jak równie? zwi?kszenie zainteresowania ksi??k?.