Karty Du?ej Rodziny 3+

poniedziaÅ‚ek, 19 listopada 2012 16:58

Szanowni Pa?stwo

Polityka prorodzinna zajmuje wa?ne miejsce w dzia?aniach powiatu tarnowskiego. Jej wynikiem jest przyj?ty przez Rad? Powiatu Tarnowskiego „Program na Rzecz  Dziecka i Rodziny na lata 2012-2016” w którym zosta?y zawarte zdania do stworzenia na ternie powiatu Karty Du?ej Rodziny 3+  (Rodziny Zast?pczej).

G?ównym celem s? dzia?ania zmierzaj?ce do wspierania rodzin wielodzietnych i rodzin zast?pczych przez u?atwienie im dost?pu do kultury, rekreacji i sportu.

Bonusy zwi?zane z posiadaniem Karty b?d? uprawnia?y do korzystania: np. z darmowego wst?pu lub zni?ki do instytucji kultury (np. koncerty, muzea), obiektów rekreacyjno-sportowych( np. basen, zaj?cia fitness) i innych dóbr i us?ug (np. zak?adów fryzjerskich, rabaty cenowe w restauracjach).

Gmina Rad?ów ch?tnie przyst?pi do programu, je?eli pozyska ch?tnych do pomocy.

Zwracam si? do Pa?stwa posiadaj?cych Przedsi?biorstwa, Instytucje lub Dobre Serce o przy??czenie si? do dzia?a? zmierzaj?cych do wprowadzenia Karty Du?ej Rodziny 3+ (Rodziny Zast?pczej) w formie deklaracji o rodzaju, wysoko?ci i czasie trwania pomocy.

Zainteresowanych przyst?pieniem do programu Karty Du?ej Rodziny 3+/ Rodziny Zast?pczej prosz? o zg?oszenie propozycji ulg i zwolnie? (wed?ug za??czonego formularza)  do Urz?du Miejskiego w Rad?owie w terminie do 22 listopada 2012 r.

Z powa?aniem

Burmistrz Rad?owa
Zbigniew M?czka

Za??cznik - Propozycje ulg i zwolnie? dla rodzin wielodzietnych i zast?pczych z terenu Gminy Rad?ów