Wola Rad?owska zwyci??a.

poniedziaÅ‚ek, 19 listopada 2012 12:51

Brzezówka – LUKS Wola Rad?owska 0 - 7 (0 - 2)

LUKS Wola - Krawczyk- Baranowski, Tracz, M. ?azarz- Nasiadka, Nalepka, Pi?ta, Kuczek, D. Bie? (80’ Gronkiewicz)- Smole? (84’ ?ak), K. Bie? (75’ R. ?azarz)

Bramki: Smole? 20,31,60 K.Bie? 48 Pi?ta 76 Kuczek 71-k Nasiadka 84

Dru?yna z Woli Rad?owskiej wybiera?a si? do Szczucina gdzie rozgrywa swe mecze ekipa Brzezówki z mocn? ch?ci? zmazania plamy za dwa poprzednie mecze i to z pewno?ci? si? uda?o. Wygrali?my ten mecz bowiem bardzo pewnie i wysoko, bo a? 7 - 0.

Nim jednak zacz??o si? ostre strzelanie dla Woli, to Brzezówka dominowa?a. Nie maj?cy nic do stracenia gospodarze ruszyli na bramk? go?ci, lecz w tej cz??ci meczu byli nieskuteczni, albo na drodze stawa? im dobrze dysponowany tego dnia Marcin Krawczyk. Pierwsza bramka poda po rzucie ro?nym mocno wrzucon? pi?k? zbija g?owa Marek Nalepka, a z najbli?szej odleg?o?ci formalno?ci dope?nia ?wietnie tego dnia dysponowany Krzysztof Smole?. Druga bramka pada po prostopad?ym zagraniu Szymona Kuczka do Krzyska Smolenia, ten drugi przebiega z pi?k? jeszcze ok. 20 m i pi?knym strza?em po d?ugim rogu podwy?sza wynik na 2-0. Przy takim te? rezultacie obie dru?yny schodzi?y do szatni. Kibice z Woli Rad?owskiej, którzy w licznej grupie przybyli do Szczucina przecierali oczy ze zdziwienia gdy po niespe?na paru minutach po przerwie by?o ju? 3-0. Smole? idealnie obs?u?y? Kamila Biesia, któremu nie pozosta?o nic innego jak trafi? do bramki. Pi?karze gospodarzy nie za?amywali si? i te? mieli swoje szanse, w tych sytuacjach na posterunku sta? popularny Krawiec, albo ratowa? nas s?upek czy poprzeczka. Czwarta bramka to znowu Krzysztof Smole?, który po pi?knej solowej akcji i co ciekawe asy?cie bramkarza strzela na 4-0. Na 5-0 po rzucie karnym podwy?sza Szymon Kuczek. Kolejne bramki w wykonaniu Tomasza Pi?ty i ?ukasza Nasiadki to efekt ca?kowitego rozbicia ekipy z Brzezówki. Warto odnotowa? równie? dobr? postaw? naszej defensywy, gdy? jest to dopiero drugie spotkanie w którym schodzimy z boiska bez straconej bramki. Z przebiegu meczu dru?yna Woli wygra?a zas?u?enie wykazuj?c wi?ksz? skuteczno?? i dojrzalsz? gr?.