wtorek, 13 listopada 2012 09:50

UE

Projekt „Z ekologi? na Ty”
Program Operacyjny Kapita? Ludzki

Priorytet IX. Rozwój wykszta?cenia i kompetencji w regionach
Dzia?anie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich

Projekt ,,Z ekologi? na Ty"  realizowany by? ze ?rodków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapita? Ludzki  Projekt IX, Dzia?anie 9.5. Projektem zosta?o obj?tych 60 uczniów szko?y podstawowej  w Rad?owie od marca 2012r. do 31.X.2012r. G?ównym celem projektu by?o wzmocnienie ?wiadomo?ci ekologicznej i matematycznej, a tak?e podniesienie oferty edukacyjnej szko?y. W ramach projektu odbywa?y si? zaj?cia z matematyki, z ekologii, zaj?cia laboratoryjne, ?wiczenia terenowe a tak?e liczne wycieczki edukacyjne. Uczniowie odwiedzili Oczyszczalnie ?cieków  i Ochotnicz? Stra? Po?arn? w Rad?owie, odbyli wycieczk? rowerow? po lasach rad?owskich i wierzchos?awickich, wycieczk? w Pieniny i do Warszawy. Zaj?cia odbywa?y si? z wykorzystaniem aktywnych metod nauczania, dzi?ki czemu dzieci w sposób atrakcyjny wzbogacili zasób swojej wiedzy. Przebywaj?c poza domem rodzinnym pokonywali t?sknot?, uczyli si? samodzielno?ci, wspó?dzia?ania w zespole a tak?e zwiedzali pi?kne zak?tki naszej Ojczyzny. Zako?czeniem projektu by?a prezentacja multimedialna, która zosta?a zaprezentowana przed ca?? spo?eczno?ci? szko?y. Cele projektu i wszystkie wska?niki zosta?y osi?gni?te.

Opiekunowie: Pani Sabina Irla i Pani  Teresa  Urbanek.

Zespó? Obs?ugi Szkó? i Przedszkoli Gminy Rad?ów

Prezentacja multimedialna

Projekt wspó?finansowany  ze ?rodków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Spo?ecznego