stat4u

Kolejne mecze bez pora?ki

PDF Drukuj Email
   wtorek, 06 listopada 2012 12:01

LUKS Rad?ovia Rad?ówZnowu zespó? Rad?ovii w ostatnich kolejkach schodzi? z boiska niepokonany. O ile w XII kolejce sko?czy?o si? na 3 punktach, poniewa? dru?yna rezerw Polanu ?abno nie przyjecha?a na mecz, dzi?ki czemu zawodnicy Rad?ovii wygrali walkowerem 3:0, nast?pna kolejka zosta?a prze?o?ona na 18 listopada ze wzgl?du na za?amanie pogody, to w ostatni weekend, pomimo i? dru?yna nie przegra?a, uzyskuj?c remis z dru?yn? ?ukovii schodz?c z boiska mog?a czu?, i? nie zdoby?a jednego punktu tylko straci?a dwa.

Od samego pocz?tku meczu zawodnicy Rad?ovii zacz?li dominowa? nad przeciwnikiem, bo ju? w 10 sekundzie mocny strza? na bramk? odda? Marek Kowalik lecz pi?ka poszybowa?a daleko nad poprzeczk?. Dru?yna Rad?ovii ca?y czas naciera?a na przeciwnika, ale brakowa?o dok?adnego podania, albo skutecznego strza?u na bramk?. Dru?yna ?ukovii ogranicza?a si? tylko do gry z kontry, dwukrotnie tylko powa?nie zagra?aj?c bramce strze?onej przez Mi?osza Wadasa. Jednak do przerwy uda?o si? graczom z Rad?ovii strzeli? bramk?, uczyni? to Dominik G?sawski, który dobrze wykorzysta? zagranie Rafa?a Kijaka. Na przerw? zawodnicy Rad?ovii schodzili do szatni z wynikiem 1 do 0. Po przerwie Rad?ovia ci?gle przewa?a?a, jednak z up?ywem czasu powoli zaczyna?o brakowa? si?. Do tego meczu przyst?pi?a bez 5 zawodników, którzy wyjechali za granic?, b?d? zatrzyma?y ich sprawy osobiste. W 68 minucie nadziali si? na jedn? z kontr dru?yny ?ukovii, którzy to wykorzystuj?c b??d defensywy Rad?ovii strzelili bramk? na 1 do 1. Po strzelonej bramce zawodnicy Go?ci poszli za ciosem i 7 minut pó?niej podwy?szyli wynik na 2 do 1. W mi?dzyczasie drug? ?ó?t? kartk? zosta? ukarany zawodnik Rad?ovii i trac?c bramk? na 2 do 1 grali  ju? w os?abieniu. Pomimo tego os?abienia Rad?ovia ambitnie d??y?a aby strzeli? wyrównuj?c? bramk? i uda?o si? to pod koniec spotkania, troch? niewidocznemu w tym meczu Marcinowi Patulskiemu, który to popisa? si? fantastycznym rajdem mijaj?c 4 rywali i z 18 metrów odda? plasowany strza? na bramk? daj?c wyrównanie 2 do 2. Dru?yna Rad?ovii stara?a si? strzeli? jeszcze w ko?cówce zwyci?ska bramk? jednak wynik nie uleg? zmianie.

Rad?ovia Rad?ów – ?ukovia ?ukowa 2:2

Bramki: Dominik G?sawski, Marcin Patulski

Sk?ad: Wadas Mi?osz – Kuczek Pawe?, Juszczyk Tomasz, Kuta Wojciech, Czuj Tomasz – Malik Miros?aw,  Wst?pnik Artur, Patulski Marcin, Kowalik Marek (70-B?k Damian) – G?sawski Dominik, Kijak Rafa?

18 listopada, 12:00

w pierwotnym terminie (28 pa?dziernika, 14:00) odwo?any z powodu z?ego stanu boiska

-

w pierwotnym terminie (28 pa?dziernika, 11:00) odwo?any z powodu z?ego stanu boiska / w drugim terminie w Radgoszczy; MLKS II gospodarzem