Å›roda, 31 października 2012 15:15

Zawody25.10.2012 r. na sali gimnastycznej ZSP w Woli Rad?owskiej odby?y si? Gminne Zawody Pi?ki Halowej Szkó? Podstawowych.

Zawody odby?y si? w dwóch kategoriach, walczyli zarówno ch?opcy jak i dziewczyny. Do walki o prymat najlepszych dru?yn w gminie oraz przepustk? do turniejów powiatowych stan??y szko?y podstawowe: z Woli Rad?owskiej, Zabawy, Rad?owa, Niwki oraz Przybys?awic. Zabrak?o natomiast Biskupic Rad?owskich i Zdrochca. W kategorii ch?opców najlepsz? dru?yn? okazali si? podopieczni Marka Machalskiego ze szko?y podstawowej z Rad?owa, wygrywaj?c wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce zaj?li ch?opcy z Przybys?awic, trzecia lokata zosta?a u gospodarzy, czyli ch?opców z Woli Rad?owskiej, czwarte miejsce zaj??a Niwka, a ostatnie ch?opcy z Zabawy. W?ród dziewczyn najlepsz? dru?yn? okaza?y si? podopieczne Edyty Cygal z Woli Rad?owskiej wygrywaj?c dwa mecze, drugie miejsce zaj??y dziewczyny z Zabawy, trzecie miejsce przypad?o dla szko?y podstawowej z Rad?owa. Pami?tkowe dyplomy wr?czyli: Pani Dyrektor ZSP w Woli Rad?owskiej Jadwiga Bie? oraz opiekun sali ZS w Rad?owie Pan Kamil Sobota.

Gratulujemy wygranych oraz ?yczymy dalszych sukcesów na turniejach powiatowych.

Ch?opcy

1. Rad?ów                4  12  25-1
  2. Przybys?awice       4    9   23-7
  3. Wola Rad?owska    4    6   10-10
  4. Niwka                  4    3    7-18
  5. Zabawa               4     0    2-31

Niwka – Rad?ów  0:5  ( Szczurek Dominik x3, Katra Dawid  x2)

Wola Rad?owska – Przybys?awice  2:3  ( ?o? Adrian, M?czka Patryk – Wróbel Adrian x3)

Przybys?awice – Zabawa  9:1   (Wróbel Adrian x4, Legie? Marcin x2, Pi?tek Micha?, Kamysz Weronika, Wrona Kamil – M?czko Dawid)

Niwka Wola Rad?owska  1:2  ( Kuczek Jakub – ?o? Adrian, M?czka Patryk)

Rad?ów – Zabawa  11:0  (Szczurek Dominik x3, Katra Dawid  x2, Kupisz Hubert x3, Majka Damian, Drwi?a Mateusz, Kumi?ga Maksymilian)

Wola Rad?owska – Rad?ów  0:6  (Szczurek Dominik x3, Katra Dawid, Drwi?a Mateusz, Kumi?ga Maksymilian)

Zabawa – Niwka  1:5 ( M?czko Dawid – Kuczek Jakub x4, Majcher Kacper)

Wola Rad?owska – Zabawa  6:0  ( ?o? Adrian x3, M?czka Patryk, Krawczyk Karol, Kotasi?ski Jakub)

Rad?ów – Przybys?awice  3:1  ( Katra Dawid  x3 – Wrona Kamil)

Niwka – Przybys?awice  1:10  ( Kuczek Jakub – Wróbel Adrian x4, Legie? Marcin x2, Wrona Kamil x2, Kamysz Weronika, Pi?tek Micha?)

Rad?ów: Szczurek Dominik, Katra Dawid, Drwi?a Mateusz, Kumi?ga Maksymilian, Majka Damian, Kupisz Jakub, Remian Jacek, Bibro Mateusz

Opiekun: Marek Machalski

Przybys?awice: Wróbel Adrian, Wrona Kamil, Pi?tek Micha?, Legie? Marcin, Lichocki Szymon, Kopiec Bart?omiej, Kamysz Weronika

Opiekun: Joanna Sieniawska