piÄ…tek, 26 października 2012 08:57

Zawody18.10.2012 r. na sali gimnastycznej ZS w Rad?owie odby?y si? Gminne Zawody Pi?ki Halowej Szkó? Gimnazjalnych.

W dwóch kategoriach, walczyli zarówno ch?opcy jak i dziewczyny. Do walki o prymat najlepszych dru?yn w gminie oraz przepustk? do Turniejów Powiatowych stan??y Gimnazja z Woli Rad?owskiej, Zabawy oraz Rad?owa zabrak?o natomiast Gimnazjum z Przybys?awic.

W kategorii ch?opców najlepsz? dru?yna okazali si? podopieczni Rafa?a Kijaka z Gimnazjum z Rad?owa, wygrywaj?c oba mecze, drugie miejsce zaj?li ch?opcy z Woli Rad?owskiej, trzecie za? Gimnazjum z Zabawy.

W?ród dziewczyn najlepsz? dru?yna okaza?y si? podopieczne Edyty Cygal z Woli Rad?owskiej, wygrywaj?c dwa mecze, drugie miejsce zaj??y dziewczyny z Gimnazjum z Rad?owa, trzecie miejsce znowu przypad?o dla Gimnazjum z Zabawy

Gratulujemy wygranych oraz ?yczymy dalszych sukcesów na turniejach powiatowych.

Ch?opcy

Rad?ów – Zabawa 5:3  (Bojdo Micha? x3, Gostek Micha?, Musia? Tomasz – Baranowski Robert, Artur Cie?la, Marcin Marek)

Zabawa – Wola Rad?owska 2:4  (Marcin Marek, samobój – Wo?niak Sebastian x3, Bysiek Kamil)

Wola Rad?owska – Rad?ów 3:6  (Wo?niak Sebastian, Bysiek Kamil, Smole? Norbert – Bojdo Micha? x4, Jackowski Jakub, Duma?ski Maciej)

Rad?ów: Dawid Kuklewicz, Jakub Bieryt, Tomasz Musia?, Micha? Urbanek, Maciej Duma?ski, Micha? Bojdo, Jakub Jackowski, Konrad Ankow, Rados?aw Dulian, Bart?omiej Pad?o, Daniel Zych                   Opiekun: Rafa? Kijak

Zabawa: Artur Cie?la, Robert Baranowski, Marcin Marek, Wojtek Lechowicz, Kamil Orszulak, Dominik Krzy?, Tomasz Krzy?, Marcin Nasiadka, Jakub Nowak, Daniel Koczwara                                          Opiekun: Tadeusz Wróbel

Wola Rad?owska: Kamil Bysiek, Damian Duda, Dominik Zygmunt, Sebastian Wo?niak, Norbert Smole?, Adam Szczepa?ski, Kamil Kopiec, Kamil Krawczyk      Opiekun: Marek Kowalik

Dziewczyny

Rad?ów – Zabawa 4:2  (Irena Paj?k x3, Loridana Paj?k – Manuela Kmiecik x2)

Zabawa – Wola Rad?owska 0:10  (Klaudia Zygmunt x5, And?elika Cebula x2, Patrycja Staszkowicz x2)

Wola Rad?owska – Rad?ów 6:2  (Staszkowicz Patrycja x2, Cebula And?elika x2, Klaudia Gajczewska, Klaudia Zygmunt – Magdalena Patla, Dominika Koco?)

Rad?ów: Wiktoria Liro, Anna Karczewska, Karolina Karczewska, Martyna Anto?, Klaudia Ki?, Patrycja Rzepka, Dominika Koco?, Irena Paj?k, Loridana Paj?k, Katarzyna Starzyk, Magdalena Patla       Opiekun: Barbara Chrzanowska

Zabawa: Katarzyna Wielgusiak, Patrycja Orszulak, Manuela Kmiecik, Angelika G?d?ek, Wioletta Lechowicz, Iwona Halastra, Lidia Magiera, Iwona Kryca, Katarzyna B?a?ej, Natalia Pochro?        Opiekun: Tadeusz Wróbel

Wola Rad?owska: And?elika Cebula, Klaudia Zygmunt, Staszkowicz Patrycja, Natalia Patulska, Klaudia Gajczewska, Agnieszka Damijan, Dzik Gabriela, Pi?tek Gabriela.