Wysoka nagroda za prac? magistersk?!

poniedziaÅ‚ek, 22 października 2012 07:39

J. SzwiecTa wiadomo?? powinna zainteresowa? osoby ko?cz?ce studia - p?k. Stanis?aw Szczepanik i w?a?ciciel Firmy „Witospol” og?aszaj? konkurs na prac? magistersk? „Monografia Woli Rad?owskiej”.

Pomys?odawc? konkursu jest mi?o?nik rodzinnej miejscowo?ci p?k Stanis?aw Szczepanik - mieszkaj?cy we Wroc?awiu autor dwóch historycznych publikacji o Woli. Nagrod? dla zwyci?skiej pracy ufundowa? Józef Szwiec, w?a?ciciel Firmy „Witospol”. Z wielk? przyjemno?ci? wr?czy pieni??n? nagrod?, w wysoko?ci 3.000 z?otych, studentowi, który podejmie prób? opracowania dziejów Woli Rad?owskiej.

Warunkami przyst?pienia do konkursu s?: napisanie pracy magisterskiej, pozytywna jej obrona oraz przekazanie wersji papierowej i elektronicznej do zbiorów Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rad?owie. Nades?any tekst (teksty) oceni specjalnie powo?ana komisja, która wy?oni g?ównego laureata. O bli?sze szczegó?y konkursu nale?y pyta? w rad?owskiej bibliotece: tel. (14)678-20-62, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamujÄ…cymi. W przeglÄ…darce musi być wÅ‚Ä…czona obsÅ‚uga JavaScript, żeby go zobaczyć. .