Sportowa Gmina

stat4u

PDF Drukuj Email
   wtorek, 16 października 2012 13:46

Radlovia RadlowTym razem dru?yna seniorów Rad?ovii gra?a mecz z dru?yn? z dolnej cz??ci tabeli. Przeciwnik nie by? zbytnio wymagaj?cy, bo gdyby zliczy? wszystkie sytuacje w tym meczu, które stworzyli zawodnicy z Rad?owa to wynik zapewne sk?ada?by si? z dwóch cyfr dla Rad?ovii. Dobre zawody rozgrywa? ?rodkowy pomocnik Marcin Patulski, dziel?c i rz?dz?c w ?rodku pola, a przy okazji pokusi? si? o 2 bramki.

Rad?ovia Rad?ów – Spartakus Radgoszcz  3:0 Bramki: Patulski Marcin x2, G?sawski Dominik

Sk?ad:  Kania Piotr – Kuczek Pawe?, Kuta Wojciech, Malik Miros?aw, Czuj Tomasz – Magiera Patryk(60-Rosa Jakub), Patulski Marcin, Kowalik Marek, Kijak Piotr – Kijak Rafa?, G?sawski Dominik

?awka rezerwowych: Wadas Mi?osz, Marcinkowski Micha?, Juszczyk Tomasz, Grabka Przemys?aw

Wyjazd do ostatniej dru?yny w tabeli wydawa? by si? mog?o, ?e b?dzie spacerkiem dla zawodników Rad?ovii, i tak tez zdawa?o si? od pierwszych minut, ?e b?dzie. Rad?ovia osi?gn??a du?a przewag?, a bramki wydawa?o si?, ?e b?d? kwestia czasu. Jednak w 20 minucie zdarzy? si? b??d w defensywie Rad?ovii, wydawa?o si? ?e bezpa?sk? pi?k? wkopan? z po?owy przeciwnika przejm? obro?cy lub bramkarz lecz nikt nie kwapi? si? ?eby j? przej??. Skorzysta? z tego zawodnik gospodarzy wsadzaj?c nog? i strzelaj?c bramk? na 1 do 0 dla Boles?awia. Od tego momentu, pomimo ?e Rad?ovia mia?a du?? przewag? na boisku, strzelona bramka przez gospodarzy wprowadzi?a wiele nerwowo?ci w podejmowaniu decyzji. Przed przerw? zawodnicy Rad?ovii zd??yli strzeli? wyrównuj?c? bramk? po dobrym rozegraniu pi?ki do skrzyd?a i ?adnym uderzeniem w d?ugi róg, autorstwa Piotrka Kijaka. Po przerwie obraz gry si? nie zmieni?. Zawodnicy Rad?ovii wci?? dominowali lecz nie mogli wykorzysta? wszystkich dobrych okazji na strzelenie bramki. Najlepsz? zmarnowa? Dominik G?sawski z 4 metrów nie trafiaj?c do pustej bramki. Remisuj?c z dru?yn? z Powi?la dru?yna Rad?ovii spad?a na drugie miejsce w tabeli nie wykorzystuj?c okazji do odskoczenia na kilka punktów od zespo?ów z Niedomic i rezerw D?brovii, które tez w tej kolejce straci?y punkty.

Sk?ad:  Wadas Mi?osz – Czuj Tomasz, Kuta Wojciech, Juszczyk Tomasz, Malik Miros?aw – Kowalik Marek, Grabka Przemys?aw, Wst?pnik Artur, Kijak Piotr – Kijak Rafa?, G?sawski Dominik(65 – Marcinkowski Micha?)

?awka rezerwowych: Kania Piotr, Rosa Jakub, Magiera Patryk, Kotasi?ski Damian