Sukces naszego ucznia.

piÄ…tek, 12 października 2012 07:23

MG28 wrze?nia 2012 roku odby? si? fina? powiatu tarnowskiego w biegach prze?ajowych w Tarnowie.  W zawodach tych doskonale spisa? si? ucze? naszej szko?y Micha? Gostek , który zaj?? drugie miejsce (na 60 osób startuj?cych) w kategorii klas drugich i awansowa? do fina?u województwa ma?opolskiego. Micha? jest uczniem drugiej klasy, której nauczycielem wychowania fizycznego jest mgr Rafa? Kijak, gra równie? w dru?ynie juniorów LUKS Rad?ovia Rad?ów, prowadzonej przez pana Kijaka. Ogromna wola walki, zaanga?owanie we wszystko co robi i wielka determinacja pozwoli?y osi?gn?? mu du?y sukces indywidualny jakiego nie by?o w naszej szkole i naszej gminie od kilku lat. W finale wojewódzkim  w Nowym Targu Micha? zaj?? 29 miejsce na 142 osoby startuj?ce, pozycja mog?a by? du?o wy?sza, gdyby nie upadek na starcie i strata kilku cennych sekund. Miejmy nadziej?, ?e w przysz?ym roku z pomoc? nauczycieli i trenerów uda si? naszemu uczniowi powtórzy? wyczyn z tego roku, a mo?e nawet przy odrobinie szcz??cia poprawi?. Serdeczne gratulacje dla Micha?a Gostka od dyrekcji i nauczycieli naszej szko?y.