"KSZTA?CENIE AUTOSTRAD? NOWYCH MO?LIWO?CI"

wtorek, 01 lutego 2011 09:07

KSZTA?CENIE AUTOSTRAD? NOWYCH MO?LIWO?CI

ZAPRASZAMY

do udzia?u w projekcie szkoleniowym wspó?finansowanym przez Uni? Europejsk? w ramach Europejskiego Funduszu Spo?ecznego

"KSZTA?CENIE AUTOSTRAD? NOWYCH MO?LIWO?CI"

LECHAA CONSULTING Sp. z o.o. zaprasza wszystkich ch?tnych do udzia?u w cyklu szkole?, warsztatów oraz doradztwie zawodowym umo?liwiaj?cych podniesienie lub nabycie nowych kwalifikacji zawodowych. Oferowane wsparcie obejmuje udzia? w:

kursie z jednego wybranego zakresu tematycznego:

Organizacja obs?ugi turystycznej (70 godzin)

Finansowanie projektów turystycznych(70 godzin)

Obs?uga klienta w  bran?y turystycznej(70 godzin)

Marketing i handel w turystyce (70 godzin)

Ubezpieczenia w turystyce (60 godzin)

Finanse w przedsi?biorstwie turystycznym(70 godzin)

Projektowanie i aran?acja wn?trz (75 godzin)

warsztatach: Technologie Informatyczne – kurs obs?ugi komputera i Internetu (40 godzin)

warsztatach: Kreowanie Wizerunku – autoprezentacja, wiza? (16 godzin) oraz

doradztwo zawodowe: Indywidualne i grupowe.

Zapewniamy materia?y szkoleniowe (m.in. pendrive, podr?czniki), posi?ek oraz do?wiadczon? kadr? trenerów.

W projekcie mog? wzi?? udzia? doros?e osoby pracuj?ce (powy?ej 45 roku ?ycia), z terenu woj. ma?opolskiego z powiatów: boche?ski, brzeski, d?browski, tarnowski, m. Tarnów, gorlicki, nowos?decki, m. Nowy S?cz, limanowski.

Pierwszy cykl szkole? rozpoczyna si? ju? w MARCU 2011. Liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejno?? zg?osze?).

Zapisy  w siedzibie biura projektu w Tarnowie: Lechaa Consulting Sp.z o.o. ul. Mo?cickiego 12, (budynek Tarnowskiej KANY pok. 26, II pi?tro), obok Sanepidu.

Biuro rekrutacyjne pracuje do poniedzia?ku do pi?tku w godz. 8:00 – 18:00; tel./fax. 14 688 81 15; e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamujÄ…cymi. W przeglÄ…darce musi być wÅ‚Ä…czona obsÅ‚uga JavaScript, żeby go zobaczyć. strona www.autostrada.lechaa.pl