Remont bazy o?wiatowej w Woli Rad?owskiej

poniedziaÅ‚ek, 08 października 2012 07:02

Wola Rad?owskaWakacje czas odpoczynku dla dzieci, dla placówki to czas na popraw? bazy czyli remonty, generalne porz?dki w celu stworzenia lepszych warunków dla uczniów i pracowników szko?y po powrocie z urlopu. Wa?nym zadaniem dla spo?eczno?ci Wole?skiej by? remont Sali gimnastycznej, w celu poprawy bezpiecze?stwa i estetyki. Zosta? naprawiony parkiet wycyklinowany i pomalowany (parkiet by? wkl??ni?ty w kilku miejscach co mog?o doprowadzi? do nieszcz??liwego wypadku).
Zosta? równie? wyczyszczony i wycyklinowany parkiet na górnym korytarzu i w jadalni. Dzieci i rodzice po powrocie z wakacji byli zadowoleni z efektu prac wykonanych w wakacje.
Serdeczne podzi?kowanie sk?adam na r?ce Pana So?tysa Krzysztofa Gajczewskiego dla Rady So?eckiej i mieszka?ców Woli Rad?owskiej za przekazanie cz??ci funduszy na remont Sali oraz PZU za przekazane ?rodki z prewencji. Podzi?kowania sk?adam równie? w?adzom gminnym: Panu Burmistrzowi Zbigniewowi M?czce oraz Panu Kierownikowi ZOS i P za wszelk? pomoc i rad?.
Wygl?d w czasie wakacji zmieni?a te? sala dydaktyczna maluchów w przedszkolu, zosta?a powi?kszona i kolorowo wymalowana, w celu lepszego o?wietlenia sali zamontowano nowe lampy o?wietleniowe. W bie??cym miesi?cu zostan? zakupione nowe mebelki, aby mi?o i przyjemnie przedszkolaki mog?y sp?dza? czas.

Jadwiga Bie? – dyrektor ZSP w Woli Rad?owskiej