Klimatyzacja i nowa aran?acja przestrzeni

wtorek, 25 wrzeÅ›nia 2012 13:56

bib

Miejska Biblioteka Publiczna w Rad?owie dba o dobry nap?yw nowo?ci wydawniczych, ofert? kulturaln? oraz sprzyjaj?cy klimat wn?trz.
Nie tak dawno otwarto w czytelni sta?? galeri? malarstwa „Architektoniczne Skarby Ziemi Rad?owskiej”, a tak?e zakupiono markowe nag?o?nienie. Obecnie, dzi?ki wsparciu w?adz miasta, biblioteka zosta?a wyposa?ona w klimatyzacj?, oraz efektowne, energooszcz?dne o?wietlenie, zmieniaj?ce diametralnie przestrze? biblioteki. G?ównym sponsorem nowego o?wietlenia jest rodzina Bogus?awy i Mieczys?awa Celarków z USA.

Ponadto czytelnicy maj? do dyspozycji pe?ne, najnowsze i profesjonalne oprogramowanie firmy Microsoft, od której otrzyma?a w darze 22 pakiety na ??czn? kwot? 46 tysi?cy z?otych. Na jesie? biblioteka proponuje czwartkowe spotkania w cyklu „Taniec w Kr?gu”, kurs komputerowy dla seniorów oraz spotkania: z Prokuratorem Generalnym Polski Andrzejem Seremetem i profesorem Franciszkiem Ziejk?.