WSCHODNIA MA?OPOLSKA NA ROWERZE

wtorek, 15 maja 2012 09:15

?ród?o: www.sxc.huWszystkich mi?o?ników rowerów zapraszamy na rajd rowerowy „WSCHODNIA MA?OPOLSKA NA ROWERZE”. Startujemy 1 czerwca z Rynku w Rad?owie. Zbiórka o godzinie 9:00. Trasa przejazdu to Rad?ów – Glów – Biskupice Rad?owskie – Zabawa – Wa?-Ruda – Wola Rad?owska – Brze?nica – meta Dom ludowy na Brze?nicy. Na zako?czenie napoje ch?odz?ce oraz pocz?stunek.

Zapraszamy !

RAJD ROWEROWY WSCHODNIA MA?OPOLSKA NA ROWERZE

ORGANIZATOR

Stowarzyszenie „Kwartet na Przedgórzu „

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju sportu „START” w Rad?owie

Zespó? Szkó? w Rad?owie

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Rad?owie

1. Cel: propagowanie turystyki rowerowej w?ród m?odzie?y oraz starszych.

Popularyzacja szlaku turystycznego „WSCHODNIA MA?OPOLSKA NA ROWERZE „LGD „Kwartet na Przedgórzu”

Zwiedzanie zabytków historycznych, kultu religijnego, podziwianie zabudowy wiejskiej poszczególnych so?ectw na trasie przejazdu.

1. Do rajdu rowerowego zg?asza? si? mog?: szko?y podstawowe, gimnazja, organizacje sportowe lub dzia?acze sportowi. Szko?y zabezpieczaj? opiekunów grupy rowerowej. Grupa mo?e liczy? 5 osób z jednaj szko?y, od klasy IV.
  2. Rajd odb?dzie si? dnia 01.06.2012 r. Miejsce zbiórki: Rad?ów – Rynek ko?o ratusza, godzina 9:00.
  3. W rajdzie uczestniczy? mog? osoby, które maj? karty rowerowe oraz rowery sprawne technicznie uprawniaj?ce do poruszania si? po drogach publicznych.
  4. Trasa przejazdu to: strat – Rad?ów – Glów – Biskupice Rad?owskie – Zabawa – Wa? Ruda – Wola Rad?owska – Brze?nica – Dom Ludowy – meta rajdu.
  5. D?ugo?? trasy do przejazdu – 25 km.

Czas przejazdu – 5 godz.

1. Zg?oszenia uczestników rajdu prosz? sk?ada? do dnia 26.05.2012 r do godz. 15:00 pod numerem tel. 014 6782036.
  2. Ka?dy niepe?noletni uczestnik rajdu musi posiada? pisemn? zgod? rodziców na udzia? w rajdzie.
  3. Ka?dy uczestnik rajdu otrzyma napoje ch?odz?ce oraz pocz?stunek na zako?czenie rajdu.

10.  Interpretacja niniejszego regulaminu nale?y do organizatora.