Otwarcie sezonu w?dkarskiego

poniedziaÅ‚ek, 07 maja 2012 09:16

SezonNa inauguracj? nowego sezonu Rad?owskie Towarzystwo W?dkarskie zorganizowa?o w sobot? zawody, w których uczestniczy?o 24 w?dkarzy z Ma?opolski. Zawody odby?y si? na malowniczo po?o?onym rad?owskim „Du?ym stawie”.

Pierwsze miejsce zaj?? Artur Potok z Samocic, na drugim uplasowa? si? Wies?aw Zaj?c z Brzeska, a trzecie miejsce przypad?o Jakubowi Szczepanikowi z Tarnowa. Ponadto prezes Rad?owskiego Towarzystwa W?dkarskiego Antoni Fali?ski wr?czy? losowo pi?ciu w?dkarzom okaza?e, pami?tkowe puchary. Go?cinno?ci w?dkarzom u?yczy? punkt gastronomiczny "Green Bar" Wojciecha Kity i Roberta Kocha?czyka, którzy byli wspó?organizatorami zawodów w?dkarskich. Uczestnikom zawodów serwowano kie?bas? z grilla oraz napoje ch?odz?ce.

Dla tych, którzy chcieliby spróbowa? szcz??cia w po?owach na rad?owskich akwenach, informujemy, ?e wystarczy posiada? kart? w?dkarsk? oraz wnie?? w RTW roczn? op?at? w wysoko?ci 100 z?otych. Zako?czenie tegorocznego sezonu zaplanowano we wrze?niu, równie? zawodami w?dkarskimi. Warto doda?, ?e nad pi?knym akwenem mo?na  tak?e czynnie wypoczywa?, korzystaj?c z powstaj?cego tu o?rodka do uprawiania sportów wodnych oraz pop?ywa? ameryka?skim katamaranem.