poniedziaÅ‚ek, 30 kwietnia 2012 10:27

OrlikiW dniu 26 kwietnia 2012 na boisku Orlik przy Zespole Szkó? w Rad?owie odby? si? II turniej z cyklu Wiosennej Ligi Orlików organizowanej przez Komisje Pi?karstwa M?odzie?owego OZPN w Tarnowie oraz przez Urz?d Gminy w Rad?owie.

W turnieju bra?y udzia? dru?yny:

-B??kitni Tarnów
-Rylovia Rylowa
-Orliki Rad?ów
W zwi?zku z tym, ?e na turniej nie dotar?a dru?yna Unii Tarnów, trener Marek Kowalik postanowi? podzieli? swoj? dru?yn? na 2 ekipy tak aby ka?dy móg? zagra? w tym turnieju.

Wyniki:
Orliki Rad?ów I - Rylovia Rylowa 0:4
B??kitni Tarnów - Orliki Rad?ów II 8:0
Orliki Rad?ów II - Rylovia Rylowa 0:10
B??kitni Tarnów - Orliki Rad?ów I 7:0
B??kitni Tarnów - Rylovia Rylowa 3:1
Orliki Rad?ów II - Orliki Rad?ów I 2:3 (Br. Duda Norbertx2 - ?oboda Damian, Bieryt Bart?omiej, Lisowski Patryk)

Sk?ady dru?yn:
B??kitni Tarnów - Wajda Patryk, Wajda Arkadiusz, Kuczy?ski Arkadiusz, Ko?odziej Kacper, Schmidt Kacper, Majewski Kacper,
Ciepielak Igor, Zalasi?ski Sebastian, Rajczyk Dariusz, Siembab Mateusz

Rylovia Rylowa - Caba?a Filip, Dziedzic ?ukasz, Pamula Wojciech, Wójcik Oskar, Kargól Dominik, Zi?ba Wiktor, Cie?la Krystian,
Kutek Maciej, Tabor Wiktor, Pawlik Miko?aj,

Orliki Rad?ów I - Kotasi?ski Jakub, M?czka Patryk, Kupisz Jakub, Lisowski Patryk, B?oniarz Sebastian, Bieryt Bart?omiej, ?oboda Damian, Wierzbicki Benedykt, Ho?da Krystian

Orliki Rad?ów II - Hajduk Piotr, Duda Damian, Zwierzy?ski Marcin, Kusior Arkadiusz, Jurek Maksymilian, Bia?y Szymon, ?led? Marcin, Hanek Sebastian, Klich Klaudiusz, Podraza Tomasz, Kurtyka Marcel.

Po zako?czonym Turnieju dru?yny zosta?y uhonorowane pami?tkowymi dyplomami przez Pana Konrada Rudzi?skiego.