Prze?amanie po przerwie

czwartek, 26 kwietnia 2012 21:01

RadloviaPrzed meczem by?o pewne, ?e go?cie z Szarwarku b?d? walczyli o jak najlepszy wynik pomimo i? by?a to ostatnia dru?yna w tabeli. Zawodnicy Rad?ovii przewa?ali od samego pocz?tku lecz brakowa?o finalizacji czy to poda? czy strza?ów na bramk?. Zawodnicy go?ci nastawili si? na gr? z kontry i w 25 minucie po b??dzie w kryciu niekonwencjonalnym strza?em popisa? si? zawodnik Victorii i zdoby? jedynego gola przed przerw?. Mimo kilku dogodnych okazji Rad?ovia nie zdo?a?a w tym okresie umie?ci? pi?ki w siatce. Dopiero po przerwie gospodarze ?mielej zaatakowali zmuszaj?c rywala do g??bokiej defensywy. To pozwoli?o na stworzenie okazji strzeleckich i w ci?gu kwadransa gracze z Rad?owa zdobyli trzy gole. Najpierw uczyni? to Dominik G?sawski po zagraniu Piotra Kijaka, a pó?niej Marek Kowalik i Rafa? Kijak. Kolejne minuty to dalsze ataki gospodarzy, lecz brakowa?o celno?ci zawodnikom gospodarzy. W ko?cowych fragmentach meczu zawodnicy Rad?ovii  d?u?ej utrzymywali si? przy pi?ce co pozwoli?o wygran? dowie?? do ostatniego gwizdka meczu i w pe?ni odnie?? zas?u?one zwyci?stwo.

Rad?ovia Rad?ów – Victoria Szarwark 3:1
Bramki: G?sawski Dominik, Kowalik Marek, Kijak Rafa?

Sk?ad: Mi?osz Wadas – Czuj Tomasz, Kuczek Pawe?, Kuta Wojciech, Rosa Jakub, – Kowalik Marek, Grabka Przemys?aw, Kijak Piotr, Patulski Marcin (60-Kurtyka Krzysztof) – Kijak Rafa? (75-Patryk Magiera), G?sawski Dominik

?awka rezerwowych: Kania Piotr, Pawe? ?oboda, Artur Koza