Udany pocz?tek w wykonaniu podopiecznych Marka Kowalika

M?odziki

Rad?ovia Rad?ów - LUKS Skrzyszów 5:3

Sk?ad:
Kuklewicz Konrad – Remian Jacek, Szczurek Dominik, Fudalej Sebastian, Nowak Szymon – Kusior Daniel – Kordela Mateusz, Smole? Norbert, Pojasek Micha? – Cichy Adrian

Z ?awki rezerwowych no boisko wchodzili: Ruman Mateusz, Ciapa?a Piotr, Patulski Patryk, Drwi?a Mateusz, Majka Damian, Kupisz Hubert

Smole? Norbert x3, Kordela Mateusz x2

By? to pojedynek lidera czyli naszego zespo?u z dru?yna posiadaj?c? wtedy 3 miejsce w tabeli trac?c do nas tylko 3 punkty. Mecz posiada? dwa oblicza, w pierwszej po?owie ch?opcy zagrali przestraszeni wynika?o to z faktu ?e zagrali?my bez 9 zawodników którzy stanowi? o obliczu tej dru?yny a z drugiej strony dla dru?yny ze Skrzyszowa by? to mecz z kategorii który musza wygra? aby móc dalej walczy? o pierwsza lokat? w lidze. Obie ekipy zacz??y ten mecz zachowawczo i po pierwszych minutach to dru?yna ze Skrzyszowa zacz??a stwarza? sobie przewag? na boisku, lecz po szybkich korektach w sk?adzie nasz dru?yna zacz??a stopniowo odzyskiwa? panowanie na boisku. Po 2 bramkach w tej cz??ci meczu Norberta Smolenia schodzili?my na przerw? remisuj?c 2 do 2. Gra w drugiej po?owie o?ywi?a si? w naszym wykonaniu w szczególno?ci na pochwa?? zas?uguje Kordela Mateusz który po s?abszej pierwszej po?owie wzi?? si? w gar?? i dok?adaj?c 2 bramki w du?ym stopniu przyczyni? si? do zwyci?stwa. Jeszcze jedn? bramk? strzeli? Norbert Smole? który dzi?ki temu skompletowa? hattricka.

Trampkarze

Rad?ovia Rad?ów - LUKS Skrzyszów 2:1

Sk?ad:
Bieryt Jakub – Nykiel Marcel, Ankow Konrad, Duma?ski Maciej, Paw?owicz Patryk – Czosnyka Przemys?aw, Pad?o Bart?omiej – Wo?niak Sebastian, Jackowski Jakub, Bysiek Kamil – Bojdo Micha?

Z ?awki rezerwowych no boisko wchodzili: Grabowski Konrad, Spinda Robert, Buchacz Maciej, Kud?a Sebastian, Zych Daniel, Dulian Rados?aw

Bojdo Micha?, Jackowski Jakub

Mecz ten nie sta? na wysokim poziomie przez ca?y mecz nasza dru?yna posiada?a przewag? i gdyby boisko wygl?da?o troch? lepiej i nie utrudnia?o gr? naszym zawodnikom oraz skuteczno?? by?a troszk? lepsza to o wynik nie musieliby?my si? martwi? do ko?ca meczu a tak to wynik do ko?ca pozostawa? spraw? otwart?. W pierwszej po?owie to my?my do minowali pomimo ze grali?my pod wiatr i pierwsz? bramk? dla naszej dru?yny strzeli? Micha? Bojdo po indywidualnej akcji. Dru?yna ze Skrzyszowa w tej po?owie odda?a 2 strza?y na nasz? bramk? z czego jeden celny gdzie po uderzonym strzale z rzutu wolnego pi?ka niesiona wiatrem w kierunku naszej bramki wpad?a pod poprzeczk? prze?amuj?c r?ce interweniuj?cego Jakuba Bieryta. Na przerw? ch?opcy schodzili z wynikiem 1 do 1. Drugo po?owa przebiega?a prawie tak samo dominowali?my ca?y czas, go?cie tylko od czasu do czasu wykopuj?c pi?k? w kierunku naszej bramki stwarzali sobie sytuacje i po jednym z takich wykopów w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem Robertem Spinda znalaz? si? zawodnik go?ci lecz obronna r?ka ( raczej noga w tym przypadku) wyszed? nasz bramkarz. Bramk? na 2 do 1 dla naszej dru?yny w tej po?owie plasowanym strza?em z 17 metrów po podaniu Micha?a Bojdy strzeli? Jackowski Jakub. Pomimo kilku innych dobrych okazji w ca?ym meczu wynik si? nie zmieni? i zas?u?enie wygrali?my ten pojedynek.

Mecz rozegrany awansem z ostatniej kolejki

17.04.2012

Iskra Krzy? – Rad?ovia Rad?ów 2:6

Sk?ad:

Z ?awki rezerwowych no boisko wchodzili: Grabowski Konrad, Spinda Robert, Buchacz Maciej, Kud?a Sebastian, Zych Daniel, Urbanek Pawe?, Dulian Rados?aw

Bojdo Micha?x2, Jackowski Jakub, Zych Daniel, Bysiek Kamil

Mecz który zosta? rozegrany awansem z ostatniej kolejki mia? by? pierwotnie rozegrany 10 kwietnia lecz dru?yna Gospodarzy ze wzgl?dów organizacyjnych prze?o?y?a ten mecz na 17 kwiecie?.

Po dobrym meczu rozegranym w sobot? ch?opcy przyst?pili do tego meczu z pe?nym animuszem nie daj?c na wiele pogra? zawodnikom gospodarzy. Pojedynek ten rozgrywany na bardzo dobrym boisku w Krzy?u w pierwszej po?owie praktycznie by? rozgrywany na po?owie przeciwnika raz za razem przeprowadzaj?c akcje na bramk? gospodarzy. W tej cz??ci mog?o si? podoba? zawodnicy odpowiadaj?cych za gr? skrzyd?ami Bysiek Kamil i Wozniak Sebastian którzy za ka?dym razem kiedy dostawali pi?k? gn?bili obro?ców albo swoimi rajdami albo wrzutkami w pole karne. Pierwsza bramk? strzeli? Kamil Bysiek po indywidualnej akcji lewym skrzyd?em. Nast?pne bramki by?y tylko kwestia czasu. Na szczególna uwag? zas?uguje tutaj bramka strzelona przez popularnego „Groszka” Kuby Jackowskiego który z okolicy 18 metrów pi?knym strza?em umie?ci? pi?k? w samo „okno” gospodarzy. W tej cz??ci meczu jeszcze 2 bramki do?o?y? Micha? Bojdo, cho? móg? mie? ich po tej po?owie drugie tyle wi?cej.

Druga po?owa wygl?da?a ca?kiem inaczej. Trener Rad?ovii w tej po?owie da? pogra? zawodnikom rezerwowym i zmieni? ustawieni lecz nie przynosi?o to taki efekt jak w pierwszej po?owie. Gra by?a chaotyczna i  ma?o by?o celnych poda?. Na uwag? zas?uguje jednak jedyna bramka strzelona w tej po?owie przez Daniela Zycha z okolicy naro?nika pola karnego, jak to sam strzelec okre?li? si?a i celno?ci? tego strza?u sam Cristiano Ronaldo nie móg?by si? wstydzi?. W tej cz??ci zawodów dru?yna gospodarzy zacz??a grac ?mielej i odwa?niej co zaowocowa?o przy naszej chaotycznej grze 2 bramkami dla nich przy których