stat4u

Wola gromi na inauguracje.

PDF Drukuj Email
   Å›roda, 18 kwietnia 2012 21:29

WolaObie dru?yny z gminy Rad?ów maj? za sob? udany weekend. Rad?ovia pokona?a Wietrzychowice 4:0, a Wola Rad?owska jeszcze wy?ej pokona?a w meczu wyjazdowym B??kitnych Siedliszowice 6:1 (5:0). Spotkanie to zainaugurowa?o rund? wiosenn? w ?abie?skiej B-Klasie. Zawodnicy z Woli Rad?owskiej przyst?pili do rozgrywek po drugim okresie przygotowawczym, z którego by? zadowolony trener Marek Nalepka. Efekty ci??kiej pracy w zimie by?o wida? od pocz?tku spotkania. Pierwsze kilka minut w wykonaniu Wolan by?o jednak nieco nerwowe. Kiedy jednak zawodnicy uspokoili gr? nadesz?o prawdziwe gradobicie bramek. Strzelanie rozpocz?? Ryszard ?azarz. Nied?ugo pó?niej ?adnym uderzeniem popisa? si? Jaros?aw Cnota i by?o ju? 2:0. Do bramki Siedliszowic trafili jeszcze Krzysztof Smole? i po raz drugi ?azarz. Wisienk? na torcie pierwszej po?owy w wykonaniu Woli by?o pi?kne trafienie Sebastiana Barana z rzutu wolnego. Na przerw? go?cie schodzili wi?c z pi?ciobramkow? przewag?.

Druga po?owa nie by?a ju? tak efektowna w wykonaniu Woli Rad?owskiej, jednak podopieczni Marka Nalepki ca?y czas kontrolowali gr?, co jaki? czas stwarzaj?c sobie sytuacj? do zdobycia bramki. Ta pad?a dopiero pod koniec, kiedy Przemys?aw ?ak efektownym "szczupakiem" podwy?szy? na 6:0. Gospodarze w samej ko?cówce spotkania zdobyli honorow? bramk? po rzucie karnym sprokurowanym przez Kamila Buczaka, który za to zagranie otrzyma? drug? ?ó?t? kartk? i musia? opu?ci? z boisko. Po rzucie karnym s?dzia zako?czy? spotkanie i Wola mog?a si? cieszy? ze zdobytych trzech punktów i awansu na pozycj? lidera przynajmniej do nast?pnej kolejki, kiedy zmierzy si? w arcywa?nym meczu ze Stra?akiem Karsy.