Przekonywuj?ce zwyci?stwo Radlovii

wtorek, 17 kwietnia 2012 12:58

Rad?oviaPo ubieg?otygodniowej pora?ce dru?yna pojecha?a na mecz do Wietrzychowic z nadziejami ?e wreszcie si? prze?amie i zacznie wygrywa?. Zacz?li bardzo dobrze bo ju? w 8 minucie po rzucie wolnym wykonywanym z ok. 28m przez Marka Kowalika pi?k? lec?c? w ?wiat?o bramki podbi? jeden z obro?ców Wietrzychowic i obok zdezorientowanego bramkarza pi?ka wyl?dowa?a w siatce. Gospodarze podra?nieni tym faktem zacz?li grac agresywniej i wysokim pressingiem starali si? odebra? pi?k? zawodnikom Rad?ovii jednak defensywa kierowana przez dobrze dysponowanego Wojtka Kut? nie pozwoli?a doprowadzi? do sytuacji strzeleckich gospodarzy. Go?cie nie zamierzali si? broni? i od czasu do czasu próbowa?a skutecznie skontrowa? gospodarzy i w 25 minucie pi?k? w ?rodku pola przechwyci? Pawe? Kuczek zagra? ja na prawe skrzyd?o do Marka Kowalika, który wygra? pojedynek biegowy z obro?ca gospodarzy i idealnie obs?u?y? podaniem Dominika G?sawskiego który umie?ci? pi?k? w siatce. Szanse na podwy?szenie wyniku jeszcze w pierwszej po?owie mia? Rafa? Kijak strzelaj?c na bramk? w zamieszaniu w polu karnym jednak ?wietnym refleksem wykaza? si? bramkarz gospodarzy. W drugiej po?owie zawodnicy Rad?ovii dalej umiej?tnie si? bronili czekaj?c na kontry i po jednej z nich w 60 minucie w polu karnym zosta? sfaulowany Piotr Kijak i bramk? z 11 metrów zdoby? Dominik G?sawski. Bramka na 4 do 0 dla go?ci pad?a 80 minucie po rajdzie prawym skrzydle Marka Kowalika który dogra? pi?k? Piotrkowi Kijakowi i z okolicy 14 metrów zdoby? bramk?.

Wietrzychowice – Rad?ovia Rad?ów 0:4

Bramki: Kowalik Marek, Kijak Piotr, G?sawski Dominik x2

Sk?ad:

Mi?osz Wadas – Czuj Tomasz, Kuczek Pawe?, Kuta Wojciech, Rosa Jakub, – Kowalik Marek, Grabka Przemys?aw(75-?oboda Pawe?), Kijak Piotr, Patulski Marcin – Kijak Rafa?(65-Kurtyka Krzysztof), G?sawski Dominik ?awka rezerwowych:, Kania Piotr , Marcinkowski Micha?