czwartek, 12 kwietnia 2012 09:27

RadloviaWstydem nie jest przegra?, bo to jest rzecz normalna, lecz wstydem jest nie podj?? rywalizacji z przeciwnikiem i w?a?nie to by?o g?ówn? przyczyn? pora?ki z Brzoz? Brzezówka. Rywale od pierwszych minut mieli do zaprezentowania najprostsz? z mo?liwych filozofii gry w pi?k? no?n?, czyli gr? d?ugimi pi?kami z omini?ciem linii pomocy. Na Rad?ovi? w dzie? Wielkiej Soboty zdecydowanie to wystarczy?o. Zaskoczona linia defensywy nie by?a w stanie przewidywa? lotu spadaj?cej pi?ki, dzi?ki czemu Brzoza kilkakrotnie stworzy?a gro?ne sytuacje.

Jedna z nich by?a na tyle skuteczna, ?e b??d defensora pozwoli? na zdobycie gola. Dalsza cz??? gry równie? nie mia?a pozytywnego odd?wi?ku i druga bramka dla go?ci pad?a z rzutu ro?nego. W drugiej cz??ci gry obraz gry zdecydowanie si? zmieni? i po reprymendzie trenera Rad?ovia zaatakowa?a rywala, nie pozwalaj?c na rozgrywanie pi?ki. Tym samym to otworzy?o gr? stwarzaj?c kilka okazji do zdobycia bramki i uczyni? to Miros?aw ?o? strzelaj?c gola kontaktowego. Niestety, lecz go?cie znów zaatakowali i oddaj?c bodaj jedyny strza? na bramk? gospodarzy podwy?szyli wynik spotkania na 3-1. Jednak w dalszym ci?gu nieustaj?ce ataki Rad?ovii n?ka?y rywala i w ko?cu Pawe? Kuczek po do?rodkowaniu Piotra Kijaka zdoby? gola. Pozosta?e ataki ju? jednak nie przynios?y bramkowego skutku, a to spowodowa?o, ?e przegrali?my mecz 2-3.

Rad?ovia Rad?ów - Brzoza Brzezówka 2-3 - ?o?, Kuczek

Sk?ad: Kania Piotr- Kuczek Pawe?(85-Kotasi?ski Damian), Kowalik Marek, Kuta Wojciech, Rosa Jakub, - G?sawski Dominik, Grabka Przemys?aw(46- Koza Artur), Kijak Piotr, Patulski Marcin , ?o? Miros?aw - Kijak Rafa?(75-?oboda Pawe?)

?awka rezerwowych: Mi?osz Wadas, Krzysztof Kurtyka, Damian B?k, Patryk Magiera

fot. L. Tarczo?