Rozstrzygni?cie Konkursu na Pisank? Wielkanocn? i Plastyk? Obrz?dow? zwi?zan? z okresem Wielkanocy

Å›roda, 04 kwietnia 2012 12:47

GCKICNa tegoroczny konkurs nap?yn??y prace ze szkó?: w Zdrochcu, Woli Rad?owskiej,  Rad?owie,  Zabawie oraz po jednej pracy ze szkó? w Przybys?awicach oraz Biskupicach Rad?owskich i dwie prace z nauczania indywidualnego.

Jury w sk?adzie: Krystyna Stemplewska-Wypasek, Anna B?a?ej, Tadeusz Adamski i  Aneta ?urek, po obejrzeniu 73 prac,  postanowi?o przyzna? po trzy miejsca w ka?dej kategorii konkursowej oraz 7 wyró?nie?.  Komisja szczególn? uwag? zwróci?a na w?asnor?cznie wykonane prace oraz u?ycie naturalnych materia?ów  bez gotowych elementów. Dyplomy i nagrody wr?czy? zwyci?zcom burmistrz Zbigniew M?czka.

W kategorii pisanka wielkanocna wykonana technik? tradycyjn?: I miejsce zdoby?a  EDYTA ?UREK  z Woli Rad?owskiej, II ALEKSANDRA STRZA?KA z Rad?owa i PATRYCJA CHELIZON z Zabawy.

W kategorii pisanka wspó?czesna: I miejsce przyznano ANGELICE PARTYKA z Rad?owa, II miejsce EWIE G?SIOR z Rad?owa oraz IZABELI PI?TEK z Zabawy, a III MATEUSZOWI  RUMANOWI i KAROLINIE STROJNEJ z Rad?owa.

W kategorii stroik wielkanocny: I miejscem wyró?niono JUSTYN? RODAK ze Zdrochca oraz ANN? KUCZEK z Zabawy, II ANN? GARNCARZ oraz MAGDALEN? PARSZCZ z  Zabawy, III miejscem nagrodzono ANN? WO?NIAK z Zabawy.

Wyró?nienia otrzymali: KAMIL, KAROL, JAKUB KRAWCZYK z Woli Rad?owskiej, ANGELIKA, KAMILA PARTYKA z Rad?owa, ADRIAN KOWAL z Rad?owa oraz SYLWIA ZALE?NA z Wa?-Rudy Szko?a w Woli Rad?owskiej.

W kategorii palm wielkanocnych wyró?nienia otrzymali: TOMASZ ZAWI?LAK z Rad?owa i ANNA KOZYRA z Przybys?awic.

W konkursie wyró?niono równie? prace wykonane przez uczniów z nauczania indywidualnego ANDRZEJA ZALE?NEGO z Rad?owa  oraz MARCINA NIEMCZYKA ze Zdrochca. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali pami?tkowe dyplomy uczestnictwa w konkursie oraz s?odycze.

Organizatorzy konkursu gratuluj? zwyci?zcom oraz sk?adaj? podzi?kowania wszystkim autorom prac za udzia? w konkursie oraz w?o?on? prac? i ju? dzi? zapraszaj? do udzia?u w przysz?orocznej edycji konkursu.

Fot. Z. Marcinkowski