Å›roda, 07 marca 2012 10:18

KolodziejW Zespole Szkó? w Zabawie odby?o si? kolejne spotkanie w cyklu „Spotka? z niezwyk?ymi lud?mi”. Tym razem w szkole go?ci? tarnowski ?u?lowiec Janusz Ko?odziej.

Obecni na spotkaniu go?cie, g?ównie dzieci i m?odzie?, mieli okazj? wys?ucha? wielu ciekawostek zwi?zanych z „czarnym sportem”, zobaczy? z bliska jak wygl?da ?u?lowy motor, pos?ucha? jego warkotu i zdoby? cenny autograf. Z imponuj?c? maszyn? zapozna? si? bli?ej tak?e burmistrz Rad?owa Zbigniew M?czka i przewodnicz?cy Rady Miejskiej Piotr Kapera. Janusz Ko?odziej przekonywa? m?odzie?, by mia?a w ?yciu jaki? cel i zainteresowanie, które pomo?e zosta? szcz??liwym, spe?nionym cz?owiekiem. Organizatorzy spotkania z ?u?lowcem zaprosili te? go?ci na smaczny pocz?stunek z wybornym deserem.

W cyklu ”Spotka? z niezwyk?ymi lud?mi”, w zabawskiej szkole go?cili ju? m.in.: gen. Józef Nasiadka, ks. Stanis?aw Wojdak, Tomasz Oleksy, Marta Tutaj i Józef Mucha.

Fot. Z. Marcinkowski