Å›roda, 22 lutego 2012 10:15

MarcinkowiceW ramach feriowych spotka? w Filii bibliotecznej w Marcinkowicach zorganizowano poetycko-muzyczne spotkanie podczas którego wyró?niono najaktywniejszych czytelników.

Rozdawanie wyró?nie? przeplatane by?o recytacj? wierszy Wis?awy Szymborskiej przez Micha?a Nowaka oraz prezentacjami muzycznymi: Joanny Marek, Dominika Lechowicza oraz Grzegorza Szary, który oprócz gry na elektronicznych organach, da? udany popis parodii Marcina Da?ca. Dla wszystkich zgromadzonych osób, biblioteka przygotowa?a s?odki pocz?stunek.

Najaktywniejsi czytelnicy:

DZIECI: Dominika M?karska, ?ucja Radli?ska, Emilka Serwin i Bartosz Mielniczuk, M?ODZIE?: Joanna Marek, Agnieszka Marcinkowska, Iwona Kryca, Micha? Nowak,

DORO?LI: Helena Boksa, Wanda K?y?, Barbara Kruk i Ma?gorzata Kuczek.

W okoliczno?ciowych adresach, które wr?czy?a wyró?nionym czytelnikom kierownik biblioteki Maria Pajdo,  burmistrz Zbigniew M?czka napisa? - Prosz? przyj?? s?owa uznania za przyk?adny,  wspania?y kontakt i przyja?? z ksi??k?. W my?l motta: „Nie ma w ?yciu nic wspanialszego ni? mie? czas na czytanie ksi??ek”, ?ycz? du?o tego czasu i dalszej wspania?ej lektury.