Presti?owy turniej w pa?acu

Å›roda, 08 lutego 2012 07:41

II Rad?owski Turniej Bryd?a Sportowego ParamiPa?ac Dola?skich po raz drugi go?ci? znakomite grono bryd?ystów, w tym arcymistrza mi?dzynarodowego Józefa Pochronia i mistrza mi?dzynarodowego Janusza Korwin-Mikke. W turnieju uczestniczy?o 36 par (w?ród nich jedna kobieta), w tym arcymistrzowie mi?dzynarodowi, mistrzowie mi?dzynarodowi oraz mistrzowie krajowi.

Zawody wygra?a tarnowska para: Andrzej Hycnar i Piotr Markiewicz (Tarnów) z wynikiem 61, 08 procentu, II miejsce: Damian Smulski i Wojciech Micek (D?bica) – 59,00 proc., III miejsce: Ryszard Ja?kiewicz i Dariusz Sosin. Najlepsz? par? rad?owsk? okazali si?: burmistrz Zbigniew M?czka i Jacek Mieros?awski,  a par? m?odzie?ow?: Maciej Kita i Micha? Krysa.

Za przygotowanie i znakomite przeprowadzenie turnieju, burmistrz miasta Zbigniew M?czka przekazuje s?owa uznania i podzi?kowania: Tadeuszowi Urbankowi z D?bicy oraz dyrektor Zespo?u Szkó? Ponadgimnazjalnych w Rad?owie Marzenie Lechowicz-Liro.

Fotorelacja: Z. Marcinkowski

tarnowska.tv