Jubileuszowy koncert w pa?acu

poniedziaÅ‚ek, 09 stycznia 2012 08:04

sRad?owski Koncert Kol?d i Pastora?ek sta? si? ju? noworoczn? tradycyjn? i oczekiwan? atrakcj? muzyczn?. Inicjatorem tych spotka? muzycznych jest Pawe? Jachimek. W tym roku 6 stycznia na dziesi?ty, jubileuszowy koncert przyby?a spora liczba widzów.

Wyst?pi?a m?odzie?owa orkiestra d?ta z Zespo?u Szkó? w Rad?owie, zespó? „Strych”, big band „JazzDa Band”, Chór M?odzie?owy oraz „Grupa pod Grusz?”. Na koniec wieczoru muzycznego zaprezentowa? si? zespó? „W kapciach” z Bochni. Zako?czeniem by?o wspólne od?piewanie staropolskiej kol?dy „Bóg si? rodzi”. Rad?owskie koncerty maj? tak?e wymiar charytatywny. Zebrane pieni?dze przekazywane s? placówkom wspieraj?cym ludzi w potrzebie. - Artystom serdecznie gratuluj? jubileuszu, artystycznych osi?gni?? i dorobku, a tak?e stale rosn?cego grona s?uchaczy i sympatyków. Wasza twórczo?? dostarcza odbiorcom estetycznych prze?y? i wzrusze?; zas?uguje na wyró?nienie i brawa. ?ycz? dalszych sukcesów, pomy?lno?ci i konsekwencji w kontynuowaniu lokalnej tradycji kol?dowania - napisa? w okoliczno?ciowym adresie do organizatorów i uczestników koncertu Zbigniew M?czka, burmistrz Rad?owa.

X Jubileuszowy Koncert Kol?d i Pastora?ek - 6.01.2012 r. :: Rad?owski Koncert Kol?d i Pastora?ek sta? si? ju? noworoczn? tradycyjn? i oczekiwan? atrakcj? muzyczn?. Inicjatorem tych spotka? muzycznych jest Pawe? Jachimek. W tym roku 6 stycznia na dziesi?ty, jubileuszowy koncert przyby?a spora liczba widzów.
Videorelacja: Piotr Ch?o?

Fot. Zbigniew Marcinkowski