piÄ…tek, 23 grudnia 2011 07:50

zsNa spotkaniu wigilijnym zabawska spo?eczno?? szkolna go?ci?a Pana Józefa Much?, który przez szesna?cie lat by? kierowc? Kardyna?a Karola Wojty?y w czasie, kiedy ów pe?ni? pos?ug? w ko?ciele krakowskim. Pan Mucha podarowa? do biblioteki szkolnej ksi??k? swojego autorstwa – wspomnienia o Janie Pawle II, z dedykacj? dla dzieci i m?odzie?y ZS w Zabawie.

Na spotkaniu op?atkowym obecni byli równie? Pan Burmistrz Zbigniew M?czka, zast?pca Burmistrza Pan Wies?aw Armatys, przewodnicz?cy Rady Gminy Pan Piotr Kapera, oraz radni: Pani Alicja ?led? i Pan Roman Nowak. Uczniowie przedstawili oryginalne jase?ka, w czasie których zaprezentowali go?ciom swoje umiej?tno?ci aktorskie, za? chór szkolny ubogaci? wyst?p ?piewem kol?d. Na zako?czenie uroczysto?ci Pan Burmistrz wraz z pe?ni?c? obowi?zki dyrektora Pani? Wiolett? Dzik z?o?yli wszystkim ?wi?teczne i noworoczne ?yczenia.