poniedziaÅ‚ek, 19 grudnia 2011 08:04

turniej

Asia i Mateusz na podium!

Na to wydarzenie wszyscy d?ugo czekali. Turnieju ta?ca towarzyskiego przede wszystkim nie mogli si? doczeka? uczniowie bior?cy udzia? w trwaj?cym od wrze?nia projekcie: TANIEC DOBRY NA WSZYSTKO. Uczniowie wybrani w szkolnych eliminacjach przez prawie trzy miesi?ce wytrwale szlifowali kroki walca angielskiego, foxtrota, polki, blues’a, tanga i innych. A? trzy wyró?nione pary z ZSP w Rad?owie mog?y zaprezentowa? swoje umiej?tno?ci taneczne w turnieju mi?dzyszkolnym.

Mi?dzyszkolny Turniej Ta?ca Towarzyskiego odby? si? 14 grudnia 2011 roku na hali sportowej przy Zespole Szkó? Ponadgimnazjalnych w Rad?owie.

Na turnieju wyst?pi?y najlepsze pary taneczne ze szkó?: ZSP w Rad?owie, ZSP w Zakliczynie, ZSLiT w Wojniczu oraz ZSP w ?abnie. Nasz? szko?? godnie reprezentowali Klaudyna Klich i Damian Machalski, Kinga Rogó? i Mateusz Cie?likowski, Joanna Bo?ek i Mateusz Pilch. Uczestników konkursu dopingowa?a cudowna widownia, która g?osowa?a na swoich faworytów. Rado?ci i owacji nie by?o ko?ca, kiedy og?oszono, ?e para z numerem 107 Asia i Mateusz z ZSP w Rad?owie zaj?li zaszczytne II miejsce na podium.

Na I miejscu uplasowa?a si? para z numerem 101 z ZSP w Zakliczynie, a III miejsce zaj??a para numer 105 z ZSLiT w Wojniczu.

Turniej zorganizowa? Wydzia? Edukacji Starostwa Powiatowego w Tarnowie. Swoj? obecno?ci? zaszczycili nas dostojni go?cie: Wicestarosta Tarnowski Pan Miros?aw Banach, Cz?onek Zarz?du Powiatu Tarnowskiego Pan Marek Podraza, Radna Powiatu Tarnowskiego Pani Magdalena Szybilska, Dyrektor SCE w Tarnowie Pani Barbara Dagmara Nizio?ek,  Burmistrz Rad?owa Pan Zbigniew M?czka, Dyrektor ZSP w Zakliczynie Pani Anna Olsza?ska oraz Dyrektor ZSP w Rad?owie Pani Marzena Lechowicz- Liro.

Turniej nie odby?by si? bez koordynatora projektu- Pani Moniki Marczyk i Pa?stwa Jolanty i Adama Kula z Studia Ta?ca AIDA z Tarnowa, którzy prowadzili warsztaty ta?ca towarzyskiego. Imprez? poprowadzi? s?dzia PTT i trener sportowego ta?ca towarzyskiego pan Andrzej G?siorowski. Dodatkow? atrakcj? by?y wyst?py zawodowych tancerzy ze Szko?y Ta?ca „AS” z Krakowa i zespo?ów „VOCE” oraz „SOKOLIKI” z D?browskiego Domu Kultury.

Dzi?kujemy przyby?ym go?ciom, rodzicom, nauczycielom i uczniom za stworzenie niezwyk?ej atmosfery podczas turnieju. Serdecznie gratulujemy zwyci?zcom i wszystkim uczestnikom projektu, którzy swoim wyst?pem umilili nam ?rodowe popo?udnie.

Szkolny opiekun projektu:
Ewelina Pad?o