poniedziaÅ‚ek, 19 grudnia 2011 07:52

Radlo22 Szanowni Czytelnicy jubileuszowego „Rad?a”,

„Rad?o” ma pi?? lat! Tym ?wi?tecznym wydaniem, akcentujemy nasz ma?y jubileusz. Jak policzyli?my, wydali?my dot?d 22 numery kwartalnika, na które z?o?y?o si? w sumie  ponad pó?tora tysi?ca zapisanych stron. Nasz kwartalnik trwa i zachowuje mocn? pozycj? na lokalnym rynku medialnym, ma liczne grono Czytelników i sympatyków. ?yczyliby?my sobie, aby ta pomy?lno?? trwa?a jak najd?u?ej.

W obecnym wydaniu przekazujemy Pa?stwu kolejn? porcj? ró?norodnych informacji o niedawno minionych wydarzeniach, które za?wiadczaj? o rozwoju naszego miasta i gminy i ukazuj? dynamik? zmian. W minionym kwartale zwróci?o nasz? uwag? wiele inicjatyw w?adz samorz?dowych, a tak?e pasje i zaanga?owanie osób dzia?aj?cych dla dobra ogó?u. O tym i wielu innych faktach piszemy w jubileuszowym numerze „Rad?a”. Zapraszamy do lektury.

Zbigniew Marcinkowski, red. naczelny