Restauracja Rad?owska ju? otwarta!

poniedziaÅ‚ek, 12 grudnia 2011 12:34

Restauracja Rad?owska Rad?ów. W sobotni wieczór otwarto pierwsz? z prawdziwego zdarzenia restauracj? w naszym mie?cie, nazywaj?c j? Rad?owsk?.

W zaciszu miejskiego centrum przy ul. Zako?ciele 1, otwarto w sobotni wieczór pierwsz? z prawdziwego zdarzenia restauracj? w naszym mie?cie, nazywaj?c j? Rad?owsk?. Elegancka, z lokalnym klimatem, subteln? kuchni? i u?miechni?tym personelem. Na zaproszenie w?a?cicieli lokalu Gra?yny i Miros?awa Plebanków, przyby?a liczna grupa go?ci i przyjació?, którzy podj?ci zostali zup? borowikow? z ptysiami oraz znakomitym zestawem mi?s z ziemniakami i surówkami. Na deser go?ciom podano tort marcepanowy i aromatyczn? kaw?.

W bogatym menu szef kuchni Jerzy Ciecier?ga poleca m.in.   Pó?misek rad?owski, sk?adaj?cy si?: z trzech sztuk ró?no smakowych mi?s, specjalnie przygotowane ziemniaki oraz zestaw ?wie?ych surówek. Warto zagl?dn?? do nowo otwartego lokalu i przekona? si? o wyj?tkowym klimacie miejsca. Restauracja organizuje przyj?cia oraz imprezy okoliczno?ciowe, a tak?e realizuje „obiady na telefon” (600 318 278) z dowozem na miejsce. Kierownikiem restauracji jest Maria Rz?dzka, tel. kont. 604 529 600.