Å›roda, 16 listopada 2011 12:17

ZSPZespó? Szkó? Ponadgimnazjalnych im. T. Ko?ciuszki w Rad?owie zaprasza do udzia?u w XII Mi?dzypowiatowym Przegl?dzie Programów Artystycznych „A gdy wolno?ci przyszed? czas…”.

Przegl?d odb?dzie si? w dniach  28 listopada – 1 grudnia w auli Zespo?u Szkó? Ponadgimnazjalnych w Rad?owie.
Do udzia?u w Przegl?dzie zapraszamy szkolne zespo?y artystyczne, które przygotowa?y oryginalne programy o tematyce patriotycznej z okazji  ?wi?ta Niepodleg?o?ci.
Przez trzy kolejne dni odbywa? si? b?d? prezentacje  programów w poszczególnych kategoriach wiekowych:

• 28 listopada  -    szko?y podstawowe
  • 29 listopada  -    gimnazja
  • 30 listopada  -    szko?y ponadgimnazjalne

1 grudnia odb?dzie si? koncert galowy po??czony z wr?czeniem nagród i wyró?nie?.

Cele Przegl?du:
- wsparcie dzieci i m?odzie?y uzdolnionej,
- popularyzacja idei wolno?ciowych,
- aktywizacja i integracja dzieci i m?odzie?y szkó? regionu,
- krzewienie kultury,

- wymiana do?wiadcze? w pracy ze szkolnymi  zespo?ami artystycznymi.

Warunki uczestnictwa w Przegl?dzie:

1. Prezentowany program artystyczny w tre?ci powinien dotyczy? problematyki patriotycznej lub niepodleg?o?ciowej.
  2. Czas trwania programu nie powinien przekracza? 30 minut, w szczególnym przypadku mo?e by? to program d?u?szy, wówczas czas trwania programu musi by? uzgodniony z organizatorami.
  3. Szko?y uczestnicz?ce w Przegl?dzie zapewniaj? w swoim zakresie przyjazd uczniów do ZSP w Rad?owie oraz powrót, jak równie? opiek? na terenie szko?y.
  4. Pisemne zg?oszenie zespo?u szkolnego wg za??czonego formularza nale?y przes?a? do dnia 23 listopada na adres:

Zespó? Szkó? Ponadgimnazjalnych im. T Ko?ciuszki  w Rad?owie, 33-130 Rad?ów

ul. Biskupska 2a; tel./fax 14 6782024, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.