Å›roda, 05 października 2011 10:48

WarsztatyW Poniedzia?ek 03.10.2011 r. Panie z Ko?a Gospody? Wiejskich z Woli Rad?owskiej uczestniczy?y w organizowanych przez Stowarzyszenie „Kwartet na Przedgórzu” warsztatach z gotowania potraw z grzybów” realizowanych w ramach wdra?ania Lokalnej Strategii Rozwoju.

Celem warsztatów by?o m.in. zapoznanie si? z ciekawymi przepisami i sposobami przyrz?dzania potraw z grzybów, oraz zach?cenie mieszka?ców do ich promowania.

Podczas warsztatów powsta?o wiele przepysznych „dzie? kulinarnych” m.in.: „faszerowany kurczak”, „zapiekanka z makaronu” oraz wiele innych. Wyczarowane przez prowadz?ce warsztaty potrawy nie tylko by?y bardzo smaczne, pachnia?y i wygl?da?y przepi?knie, ale by?y równie? proste w wykonaniu. Oczywi?cie nasze Panie równie? stan??y na wysoko?ci zadania i ugo?ci?y smacznym ciastem go?ci przyby?ych do Domu Stra?aka w Woli Rad?owskiej. By?y to pierwsze warsztaty organizowane w naszej wsi przez Stowarzyszenie „Kwartet na Przedgórzu” jednak mam nadziej? ?e takie spotkania stan? si? u nas tradycj?.

Wiecej www.kgwwr.bnx.pl