piÄ…tek, 02 wrzeÅ›nia 2011 09:01

AfrykaPrzy mi?ej atmosferze i gor?cych promieniach S?o?ca w Parku Edukacji i Rozwoju w Krakowie zako?czy? si? wakacyjny projekt „Kierunek Afryka” organizowany przez Salezja?ski wolontariat Misyjny M?odzi ?wiatu. Zaj?cie projektu odbywa?y si? raz w tygodniu przez wakacje, gdzie dzieci w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Rad?owie zdobywa?y wiedze na temat Afryki i ludzi mieszkaj?cych na tym kontynencie oraz ich problemów.

Zako?czenie projektu przypad?o na 29 dzie? sierpnia. Dzieci uda?y si? tego dnia na uroczyste zako?czenie i podsumowanie swej pracy. Park Edukacji i Rozwoju w Krakowie oraz wspó?pracuj?cy w projekcie m?odzi wolontariusze Salezjanie umilili czas naszym m?odym znawcom Afryki. Liczne gry i zabawy terenowe pozwoli?y jeszcze bli?ej pozna? ?ycie ludzi i dzieci tam mieszkaj?cych. Po dni pe?nym rado?ci, u?miechów  i nawi?zania nowych znajomo?ci oraz otrzymaniu dyplomu pami?tkowego wszyscy wrócili szcz??liwi do domu. Pe?ni energii i nowych ch?ci do rozpocz?cia nadchodz?cego roku szkolnego.